موج
کدخبر : ۳۱۹۰۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319081

رئیس دانشگاه قم:

رئیس دانشگاه قم گفت: حضور با شکوه مردم در انتخابات، نشانه بصیرت و پایبندی به نظام جمهوری اسلامی و آرمان‌های انقلابی است.

حجت الاسلام عسگر دیرباز در گفت‌وگو با خبرگزاری موج قم عنوان کرد: ملت ایران، از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، در بسیاری از صحنه‌های مهم و حیاتی حضور داشتند و همین امر موجب عزت‌مندی و اقتدار ایران اسلامی شده است.

عضو خبرگان رهبری افزود: 41 سال از پیروزی انقلاب گذشته است و مردم همواره در تمامی شرایط، دشمنان و بدخواهان نظام را ناامید و مایوس کرده‌اند.

وی بیان کرد: امروز نیز دشمن، همه ابزارها و امکانات را به کار گرفته است تا میان مردم و نظام فاصله ایجاد کند، اما ملت ایران پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه هستند و اجازه نمی‌دهند، هیچ یک از اهداف شوم دشمنان و مستکبران به نتیجه برسد.

حجت الاسلام دیرباز خاطرنشان کرد: مردم باید بتوانند در این حماسه بزرگ، بهترین و اصلح‌ترین ها را انتخاب کنند و همه ما بتوانیم سهم مهمی در توسعه و رشد و آبادانی کشور داشته باشیم.

وی تصریح کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اقتدار کشور را در سطح بین‌المللی افزایش می‌دهد و موجب افزایش قدرت چانه زنی در مجامع می‌شود و این امر بسیاری از فشارها و تحریم‌ها را از میان می‌برد.

رئیس دانشگاه قم گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران با آرای مردم به تثبیت رسید و جمهوریت ذیل اسلامیت شکل گرفت و آرای مردم، عنصری مهم در تضمین بقای انقلاب است.

وی افزود: شرکت در انتخابات، حرکتی ارزشمند و ملی و شرعی و اجتماعی است و همه در ساعات اولیه صبح در این حماسه حضور پیدا می کنیم، به ویژه در شرایط فعلی، که دشمنان می‌خواهند حضور مردم را کم‌رنگ جلوه دهند باید به وظیفه مهم خود عمل کنیم.

حجت الاسلام دیرباز عنوان کرد: برخی شبهه‌افکنی‌ها در جهت آن است که مردم امید و انگیزه خود را از تعیین سرنوشت و انتخابات از بین ببرند، اما ملت آگاه و با بصیرت، این شبهه‌ها را به خوبی می‌شناسند و در دوم اسفند ماه مشارکت خوبی را از حضور اثرگذار خود به نمایش می‌گذارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها