موج
کدخبر : ۳۱۸۹۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318982

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری باند سارقان منزل و کشف 5 میلیارد ریال اموال مسروقه در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین ترکیان اظهار داشت: در پی چندین سرقت منزل در کلانشهر اصفهان کارآگاهان پلیس آگاهی 4 سارق را در این رابطه شناسایی و دستگیر کردند.

وی افزود: افراد دستگیر شده به سرقت 5 میلیارد ریال اموال از منازل شهروندان اصفهانی اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

رئیس پلیس آگاهی اصفهان خاطر نشان کرد: این سارقان پس از شناسایی منازل خالی از سکنه با شکستن قفل درب ورودی یا بالا رفتن از دیوار وارد منزل می شدند و اموال با ارزش مانند طلا و جواهر را سرقت می کردند که توصیه می شود حتی الامکان از خالی گذاشتن منزل خودداری کنید و منازل خود را به سیستم های هشدار دهنده پیشگیری از سرقت مجهز کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    خوب نوش دارو را قبل مرگ سهراب بخورید و اصلا نذارید سارقین وارد خونه شما شوند تا اینکه بخواهید امیدوار باشید که مثلا دوربین داشته باشید و سارقین هم ماسک نزده باشند و تصویر سارقین ثبت بشه که اگر گیر افتادند و جنسی کشف شد به شما برگردونند یا دزدگیر داشته باشید که صدا کنه و امیدوار باشید که سارقین بترسن و فرار کنند؟!!! خیال خودتون را یک با برای همیشه راحت کنید و قفل ضد دیلم را قبل از اینکه سارقین سراغتون بیان روی در نصب کنید و حفاظ ضد دیلم هم مقابل بالکن، پنجره، پاسیو و نورگیر نصب کنید که دیگه حتی اگر سارقین تا پشت در و پنجره ها هم رسیدند، امکان ورود نداشته باشند که نه تنها اموالتون را حفظ کنید بلکه مشکلات روحی و روانی ناشی از سرقت را هم به زن و بچه هاتون تحمیل نکنید.

    در مورد سرقتهای به عنف که با لباس پلیس و احکام جعلی و یا حتی سرقتهایی که توسط سرایدار، نظافتچی، مامورین جعلی آب و برق و ... کاری میکنند که خودتون درو براشون باز کنید، باید یک گاوصندوق ضد دیلم داشته باشید که مجهز به قفل ضد زورگیری باشه که نه تنها این نوع سرقت هم غیر ممکن بشه بلکه مورد ضرب و شتم و تهدید و ... هم قرار نگیرید

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها