موج
کدخبر : ۳۱۸۷۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318735

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در نشست ستاد انتخابات شهرستان گیلانغرب گفت: همه دست‌اندرکاران انتخابات با رویکرد بی‌طرفی در صیانت از رأی مردم کوشا و اهتمام جدی خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با اشاره همدلی و همراهی ایجادشده برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، گفت: تشکیل مجلس قوی حاصل نقش‌آفرینی پویا و مشارکت گسترده مردم است.

هوشنگ بازوند خاطرنشان کرد: یکی از یادگارهای ارزشمند امام (ره) احترام به رأی مردم است و به‌یقین، مردم با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.

بازوند افزود: همه دست‌اندرکاران انتخابات با رویکرد بی‌طرفی در صیانت از رأی مردم کوشا و اهتمام جدی خواهند داشت و بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری امانت‌دار رأی مردم به‌عنوان حق‌الناس خواهیم بود.

استاندار کرمانشاه بابیان اینکه انتخابات نشانه اقتدار و عظمت کشور است، از تلاش‌های صورت گرفته توسط سازمان‌های مردم‌نهاد، احزاب و تشکل‌های خودجوش مردمی برای جلب مشارکت بیشتر قدردانی کرد و افزود: مردم مؤمن و ولایتمدار کرمانشاه علی‌رغم وجود مشکلات اقتصادی به وظیفه و تکلیف خود برای عزت ایران اسلامی مثل همیشه عمل خواهند کرد و در انتخاباتی باشکوه صحنه‌ای از اقتدار نظام را دشمنان نشان خواهند داد که به‌یقین سبب یأس و ناامیدی دشمن می‌شود.

مقام ارشد استان یادآور شد: رعایت اصول بی‌طرفی و قانون‌مداری از سوی فرمانداران و عوامل اجرایی، بازرسین و هیئت نظارت به‌عنوان یک امر مهم در جلب اعتماد مردم همواره مدنظر بوده و در این مسیر از تمام ظرفیت‌های موجود در برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند استفاده خواهیم کرد.

بازوند افزود: رأی مردم ملاک و تعیین‌کننده انتخابات است و در تاریخ انقلاب اسلامی با برگزاری 37 انتخابات ثابت‌شده که مردم در تعیین سرنوشت خود در پرتو دموکراسی و مردم‌سالاری دینی نقشی مهم و اثرگذار دارند.

استاندار کرمانشاه با ابراز امیدواری نسبت به حضور پررنگ مردم استان کرمانشاه در پای صندوق‌های رأی در روز دوم اسفند، افزود: امیدواریم با تلاش و پیگیری انجام‌شده و فضای رقابتی انتخابات ایجادشده در استان شاهد حضور گسترده‌ای در پای صندوق‌های رأی باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها