موج
کدخبر : ۳۱۸۶۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318647

کریم زارع خبر داد:

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان از پرداخت 500 میلیون تومان وام قرض الحسنه به کارفرمایان با بکارگیری مددجویان کمیته امداد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع گفت: کمیته امداد اصفهان به کارفرمایانی که مددجویان تحت پوشش این نهاد را بکار بگیرند حداکثر تا ۵۰۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت می کند.

وی با بیان اینکه توانمندی و خودکفایی مددجویان از برنامه های مهم این نهاد است، گفت: برای این منظور برنامه های گسترده ای از مباحث فرهنگی و انگیزشی گرفته تا ارائه آموزش، کاریابی و پرداخت تسهیلات اشتغال توسط کمیته امداد صورت می گیرد.

زارع کاریابی را یکی از راه های مناسب و موثر برای توانمندسازی جامعه تحت حمایت کمیته امداد استان ارزیابی کرد و با مخاطب قرار دادن صاحبان صنایع و کارفرمایان اصفهانی، گفت: مددجویان تحت پوشش این نهاد را بکار گرفته و تا ۵۰۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه دریافت کنید.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان ادامه داد: به ازای هر مددجویی که توسط کارفرمایان با لحاظ شرایط کمیته امداد استخدام شود ۵۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه اختصاص یافته است که می توان با بکارگیری شمار بیشتری از آنها این مبلغ را تا حداکثر ۵۰۰ میلیون تومان افزایش داد.

وی با اشاره به دیگر بسته های تشویقی کارفرمایان در زمینه استخدام مددجویان خاطر نشان ساخت: کارفرمایان می توانند به جای دریافت تسهیلات قرض الحسنه از خدمت پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی نیروی استخدام شده به مدت دو سال توسط کمیته امداد بهره مند شوند.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان در پایان یادآور شد: در سال جاری تا کنون ۱۱۰۳ مددجو از این مسیر صاحب شغل و درآمد مبتنی بر معیارهای قانون کار شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها