موج
کدخبر : ۳۱۸۱۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318133

شهردار اصفهان:

شهردار اصفهان گفت: مجلس نهادی است که ریشه در آرای عمومی داشته و همه باید نسبت به انتخابات مجلس حساس باشند.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی در برنامه رادیویی سلام اصفهان با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان داشت: مجلس نهادی است که ریشه در آرای عمومی داشته و سهم مهمی از حاکمیت را در نظام سیاسی اعمال می کند. قوه مقننه حق خدادادی مردم و مظهر اراده عام ملت محسوب می شود و سرنوشت سیاسی اجتماعی مردم را مجلس تعیین می کند.

وی با بیان اینکه در مجلس برنامه کشور پس از گفت و گو، تبادل نظر، بحث های بسیار و کسب رأی اکثریت تحت عنوان قانون تصویب و به مرحله اجرا در قوه مجریه در می آید، ‌تاکید کرد: بنابراین مجلس از اهمیت خاصی برخوردار است و لازم است همه نسبت به آن حساس بوده و تلاش کنند با حضور در انتخابات نمایندگانی را برگزینند که علاوه بر توجه به منافع ملی، توسعه شهر و خدمات رسانی به مردم را مدنظر داشته باشند.

ایجاد ظرفیت 200 جای پارک خودرو در ضلع شمالی مصلی

قدرت اله نوروزی گفت: طی روزهای گذشته قول دادیم 200 ظرفیت پارک خودرو در ضلع شمالی مصلی مورد بهره برداری قرار بگیرد که این اتفاق رخ داد و تا حدود زیادی مشکل پارکینگ ماشین ها در خیابان آب 250 یا مصلی حل شد.

وی بیان داشت: با بهره برداری از پروژه های مختلف تا پایان سال امکانات مناسبی در اختیار شهروندان در مناطق مختلف در روزهای آخر سال قرار می گیرد.     

بهره برداری از پروژه های مختلف تا پایان سال

شهردار اصفهان گفت: با بهره برداری از پروژه های مختلف تا پایان سال امکانات مناسبی در اختیار شهروندان مناطق مختلف قرار می گیرد.     

نوروزی اظهار کرد: روزهای پایانی هفته گذشته به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اولین برنامه از رویداد شب های فرهنگی اصفهان با عنوان شب فرهنگی اصفهان در تبریز برای آشنایی بیشتر شهروندان شهرهای دیگر همچنین به منظور ایجاد فضای تعامل بین اصحاب فرهنگ و هنر در قالب پروژه اصفهان 2020 در شهر تبریز برگزار شد. 

وی تصریح کرد: اصفهان و تبریز در بلندای تاریخ همواره رابطه ویژه و مثبتی داشته اند که امروز این موضوع در ارتباطات مردم این دو شهر و میان مدیران شهری برقرار و هویداست.

پیش بینی برای خدمت رسانی مترو در ایام نوروز

شهردار اصفهان در ادامه با اشاره به وضعیت مسافران مترو ، افزود: این روزها تعداد مسافران مترو از روزانه 100 هزار مسافر تجاوز کرده که این موضوع باعث خوشحالی مدیریت شهری شده و انگیزه ما را برای ساخت هر چه سریعتر خط دو مترو دوچندان می کند.  

قدرت اله نوروزی بیان کرد: به دلیل استفاده بیشتر مردم در روزهای پایانی سال از مترو ناگزیر به ایجاد تغییراتی در رفت و آمد مترو جهت رفاه مردم هستیم و تلاش داریم مترو امسال در ایام نوروز هم خدمات رسانی کند که در خصوص ساعات پایان و شروع کار مترو در این ایام اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها