موج
کدخبر : ۳۱۷۹۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317927

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان در خصوص انتشار کلیپ برخورد مأمور انتظامی با یکی از شهروندان توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ سعید شفیعی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان در واکنش به کلیپ پخش شده در فضای مجازی مبنی بر برخورد یکی از ماموران پلیس با شهروندان، اظهار داشت: در ساعت 1945 مورخه 22بهمن ماه حسب اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر یک مورد مزاحمت در پارک غدیر ، بلافاصله گشت کلانتری 11 به محل اعزام شدند.

سرهنگ سعید شفیعی، افزود: مأموران با حضور در محل مشاهده کردند تعدادی جوان  که در حالت طبیعی نبوده و به دلیل شرب خمر تعادل روانی نداشتند با رقص و پایکوبی اقدام به راه بندان و اخلال در نظم عمومی کرده اند که مأموران به آنها تذکر داده اما افراد مذکور ضمن تمرد و مقاومت، با سنگ و چوب به شدت با مأموران درگیر و اقدام به تخریب خودرو سازمانی کردند.

سرهنگ شفیعی یاد آور شد: درگیری با مأموران انتظامی از جرائم عمومی  محسوب می شود و قانون برای فردی که به مامور پلیس حین انجام وظیفه و ماموریت توهین کند، مجازات حبس در نظر گرفته است و قطعا پیگیری این موضوع  با جدیت توسط نیروی انتظامی در دستور کار قرار دارد.

این مسئول انتظامی تصریح کرد:  با تلاش مأموران مسبب اصلی دستگیر و مابقی اخلالگران که توسط پلیس شناسایی شده اند  نیز متواری شدند که در این رابطه پرونده اولیه تشکیل و در مراجع قضائی در حال رسیدگی است.

وی با تأکید بر اینکه هرکس در مجموعه ناجا در هر مقام و درجه باشد اگر رفتارش مناسب نباشد حتما توسط مجموعه های نظارتی با وی برخورد می شود، اذعان کرد: اقدام به تصویربرداری و انتشار فیلم چنین صحنه هایی به منظور تخریب اقتدار و چهره اجتماعی پلیس مذبوحانه و غیر قانونی است و در کلیپ مذکور نیز تنها برخورد مأمور به نمایش کشیده شده و این در حالی است که  قبل از این صحنه افراد مذکور با حالت مستی ضمن توهین و فحاشی آشکار به مقامات نظام نسبت به مأموران و خودرو سازمانی تعرض کرده بودند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها