موج
کدخبر : ۳۱۷۸۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317828

معاون استاندار کرمانشاه تأکید کرد:

محمدابراهیم الهی تبار بابیان اینکه انقلاب اسلامی فرصت مشارکت و بالندگی را برای جامعه زنان فراهم کرد افزود: هفته گرامیداشت مقام زن و مادر، فرصتی برای نشان دادن الگوهای موفق در میان زنان است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه در نشستی برنامه‌ریزی هفته زن و گرامیداشت مقام مادر که با حضور مدیرکل حوزه بانوان استانداری برگزار شد این مناسبت را بهانه و فرصتی برای برجسته کردن ارزش‌های جامعه دانست.

وی بابیان اینکه معرفی الگوهای برتر در میان بانوان بسیار اثرگذار خواهد بود افزود: صداوسیما، شهرداری‌ها و نهادهای فرهنگی می‌توانند با عملکرد هنرمندانه و جمعی خود، برنامه‌های خوبی را برای هفته زن رقم بزنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: می‌طلبد که در هفته زن به اهمیت موضوع زنان در انقلاب اسلامی و تأثیری که در مشارکت و بالندگی این جامعه داشته پرداخته شود.

الهی تبار نقش‌آفرینی و مشارکت زنان در انقلاب اسلامی را پیش رو تر از مردان دانست و گفت: زنان جامعه ما در دوران دفاع مقدس با پشتیبانی از جبهه‌ها و راهی کردن فرزندان و عزیزان خود به خطوط جنگ، نقش‌آفرینی بزرگی داشتند.

وی رشد علمی و مدیریتی زنان پس از انقلاب اسلامی را مورداشاره قرارداد و گفت: امروز جمعیت خانم‌های دانشجو بیش از آقایان شده و تعداد بانوان متخصص در رشته‌های مختلف بیشتر شده است.

الهی تبار عملکرد زنان در رده‌های مدیریتی را موفقیت‌آمیز دانست و با اشاره به انتصاب 6 زن به‌عنوان معاون فرماندار در استان گفت: البته این انتصاب‌ها نه به‌صرف زن بودن بلکه بر اساس شایستگی‌ها بوده که عملکرد مثبتی نیز داشته‌اند.

وی بابیان اینکه حضور و موفقیت زنان در حوزه‌های علمی، اختراعات و ابداعات را حاصل فضای انقلاب اسلامی است تصریح کرد: پیشرفت زنان در انقلاب اسلامی در عین حفظ حجاب و عفاف و کرامت مقام زن رقم خورده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه بر تقویت نقش مقام مادر و ارتباط با فرزندان تأکید کرد و گفت: امروز در ارتباط بین نسل‌ها احساس نگرانی وجود دارد و ضرورت دارد که برای صیانت از خانواده علاقه فرزندان را بیشتر کنیم.

الهی تبار با تاکید بر اینکه هر چه خانواده تقویت شود آسیب‌های اجتماعی کمتر می‌شود اظهار داشت: تقویت الگوهای زن و مادر ایرانی نقش حضرت فاطمه (س) سمت‌وسوی برنامه‌های هفته زن باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها