موج
کدخبر : ۳۱۷۷۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317725

رییس جامعه المصطفی العالمیه قم گفت: نیروهای مسلح کشورمان ابهت پوشالی آمریکا را درهم شکستند واین اقتدار انقلاب اسلامی است که نشان دهنده کذب بودن ادعای دشمنان انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت‌الاسلام علی عباسی امروز سه‌شنبه در جمع راهپیمایان 22 بهمن سنندج اظهار داشت: به برکت خون شهید سلیمانی، ملت‌های منطقه با افتخار و اتحاد در برابر آمریکا ایستاده‌اند که نمونه آن تصویب قانون توسط مجلس عراق برای اخراج نیروهای آمریکایی از این کشور است.

وی اضافه کرد: امروز ملت ایران و منطقه بدنبال این هستند که بهای خون شهید سلیمانی و دیگر مجاهدان راه مقاومت را از دشمنان بگیرند که ریشه‌کن کردن حضور بیگانگان در منطقه مهمترین کاری است که بزودی اتفاق خواهد افتاد.

رییس جامعه المصطفی العالمیه قم افزود: امروز انقلاب اسلامی نقطه عطفی در تاریخ منطقه و ایران محسوب می‌شود و باید با نگاهی امیدوارانه به آینده بنگریم و در برابر دشمنان متحدانه بایستیم و بدانیم که پیروزی از آن مقاومت کنندگان است.

حجت‌الاسلام علی عباسی یادآور شد: دشمنان قسم خورده نظام اسلامی سال گدشته مدعی بودند اجازه نخواهند داد انقلاب جشن چهل سالگی خود را بگیرد ولی دیدیم آرزوی خام آنان تحقق نیافت و امروز چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب را با حضور باشکوه مردم جشن گرفتیم.

وی تاکید کرد: آمریکا و نوکران منقطه‌ای اش بدنبال براندازی نظام اسلامی بودند اما پس از 41 سال اکنون این جوانان کشورمان هستند که با قدرت در برابر دشمنان ایستاده‌اند و اجازه عملی شدن توطئه‌های آنان را نخواهند داد.

رییس جامعه المصطفی العالمیه قم اظهار داشت: دشمنان به تصور خام خود می‌خواستند با به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی مقاومت در منطقه را نابود و میان ملت‌ها اختلاف ایجاد کنند که بدلیل همبستگی و اتحاد بین ملت ها موفق به این کار نشدند.

وی با بیان اینکه امروز همه ملت‌های منطقه سرنوشتی مشترک دارند، گفت: دشمن در ماه‌های اخیر برای ایجاد اختلاف میان ملت‌های منطقه تلاش کرد که با آمیخته‌ شدن خون شهید سلیمانی و ابوالمهدی اتحاد بیشتری در منطقه ایجاد شد که دشمنان هیچگاه تصور چنین وضعیتی را نداشتند.

رییس جامعه المصطفی العالمیه قم یادآور شد: آمریکا از آن طرف عالم به منطقه آمده و با ایادی منطقه از جمله رژیم صهیونیستی و برخی حکام مرتجع به دنبال ایجاد فتنه است در حالیکه خود محور شرارت و جنایت و ترور هستند.

حجت‌الاسلام عباسی اضافه کرد: تلاش دشمن و رسانه‌های آنان القای ناامیدی و یاس در نسل آینده کشورمان است تا به جوانان ایران اسلامی و جهان اسلام القا کنند بدون وجود آنها نمی‌توانند زندگی کنند که موفق به این کار نشده و در آینده نیز نخواهند شد.

وی با بیان اینکه این اقتدار انقلاب اسلامی نشان دهنده کذب بودن ادعای دشمنان است، افزود: هیچ قدرتی پیش از این جرات حمله به پایگاه‌هایی آمریکا را نداشته اما نیروهای مسلح کشورمان با قدرت به آنان حمله کردند و ابهت پوشالی استکبار را در جهان شکستند.

رییس جامعه المصطفی العالمیه اظهار داشت: جوانان بدانند آینده روشنی در انتظار آنان است و باید به مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان ادامه داد و از قدرت پوشالی آمریکا نهراسند.

حجت‌الاسلام عباسی در ادامه به اهمیت شرکت در انتخابات مجلس نیز اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی نشان و نماد مردم سالاری در منطقه و جهان است و باید با شرکت گسترده در انتخابات پیش رو توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم.

وی تاکید کرد: به طور قطع انتخابات آتی نیز با شکوه و حضور حداکثری مردم برگزار می‌شود و با اتحاد و انسجام برای داشتن آینده‌ای بهتر و کشوری توسعه یافته‌تر همه در پای صندوق های اخذ رای حضور پیدا کرده و برای تداوم انقلاب اسلامی مقابل توطئه دشمنان خواهیم ایستاد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها