موج
کدخبر : ۳۱۷۷۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317715

سردار دهقان در اصفهان:

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی گفت: انقلاب اسلامی ما استقلال واقعی را برای جهانیان ترجمه کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سردار حسین دهقان در جمع راهپیمای باشکوه ۲۲ بهمن در میدان امام خمینی (ره) در اصفهان با بیان اینکه انقلاب ما استقلال سیاسی را برای جهانیان ترجمه کرد، بیان داشت: انقلاب ما به دنیا نشان داد اگر به مردم تکیه کنیم می توان نظام عزیز و با عزتی داشته باشیم و حیات سیاسی ما ترجمان حقیقی استقلال است.

 وی اظهار کرد: راهپیمایی باشکوه امروز برای استکبار جهانی یک پیام متفاوت دارد و آن زنده بودن انقلاب ماست، ملت ما امروز ثابت کرد که انقلاب ما زنده است و با همان سرزندگی و نشاط ابتدای انقلاب راهش را ادامه می دهد.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی  ادامه داد: شعارهای انقلاب ما امروز پس از گذشت 40 سال با همان سرزندگی، نشاط و تازگی به عرصه آمده است.

وی اضافه کرد: انقلاب ما اخلاق و معنویت را به عرضه زیست اجتماعی آورد و ثابت کرد که دین می تواند نظام سیاسی را ایجاد کند و نظامی کارآمد و موفق را در جهان به نمایش گذاشت.

سردار حسین دهقان اظهار داشت: انقلاب ما  شعار عدالت را دردنیا سر داد و به جهانیان نشان داد که می‌توان پیشرفت کرد و توسعه یافت.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی گفت: طی 40 سال گذشته بیشترین فشارها را از سوی نظام سلطه تحمل کرده ایم و مردم انقلابی ما عزت و  استقلال  را بر ذلت ترجیح دادند و اگر ملت‌ها استقلال و عزت می‌خواهند تنها راه و الگویی که در پیش روی آنها هست انقلاب اسلامی ایران است.

وی افزود: امام خمینی (ره) به عنوان احیاگر اسلام و پدید آورنده نظریه نظام ولایی فصل جدیدی را در حیات سیاسی ملت ما و پیامدهای متفاوتی را در در جهان به نمایش گذاشت.

سرداردهقان با اشاره به چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بیان داشت: سردار سلیمانی یکی از فرزندان امام و افرادی است که در مکتب امام رشد کرد و به تعالی رسید و امروز به عنوان یک اسوه و نماد وسرباز ولایت الگویی برای همه جوامع بشری است.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی ادامه داد: شهید حاج قاسم سلیمانی یک فرد انقلابی متواضع، دین مدار و یک معلم بزرگ در میدان جهاد و دفاع بود و توانست در مکتب امام ابعاد روحی و معنوی خود را چنان ارتقا دهد که در دل مردم ایران و جهان جای بگیرد.

وی گفت: سردار دلها در کنارهمه ملت های آزادی خواه از جمله سوریه و عراق که در معرض تجاوز و اشغال و ترور استکبار بودند ایستاد وآنها را تجهیز کرد، آموزش داد و به صحنه آورد و مکتبی را بنیان نهاد که نتیجه آن صلح و ثبات و امنیت در منطقه است.

سردار دهقان ادامه داد: نظام سلطه به دنبال این بود تا یاس و نا امیدی را در میان ملت‌های اسلامی ایجاد کنند، اما امت اسلامی به دنبال اتحاد و ایجاد تمدن اسلامی است و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی همه این توطئه‌ها را در هم شکست.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی گفت: ترورشهید سلیمانی ثابت کرد که دولت آمریکا یک دولت تروریستی است و نظام سلطه بر هیچ اصل اخلاقی پایبند نیست.

وی خاطر نشان کرد: ایران با موشک‌باران پایگاه راهبردی عین الاسد ثابت کرد دارای عزم قاطع برای مقابله با تجاوز آمریکاست و از لحاظ فناوری از چنان امکاناتی برخوردار است که می‌تواند در مقابل دشمن پیروز باشد و با این این اقدام هیمنه آمریکا شکست.

سردار دهقان گفت: با گذشت ۴۱ سال از انقلاب شکوهند اسلامی فراز و فرودهای مختلفی را پشت سر گذاشتیم و امروز قله های موفقیت جلوی چشم ماست که البته در این راه کاستی‌هایی نیز داریم.

وی اضافه کرد: ما از یک نظام سیاه ستم شاهی به نظامی مردم سالار الهی رسیدیم، نشان دادیم که اراده و عزم ملی عنصر اساسی توسعه است و عرصه انقلاب عرصه ظهور استعدادها می باشد.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی با اشاره به انتخابات مجلس نیز بیان داشت: مردم باید افرادی را انتخاب کنند که بیانگر همین حضورو اراده مردم باشند، افرادی انقلابی، شجاع، مومن، جهادی و طرفدار عدالت که از فریاد کشیدن بر علیه نظام سلطه ابایی نداشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها