موج
کدخبر : ۳۱۷۷۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317713

سید عزت الله ضرغامی:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در جمع مردم همدان با تاکید بر اینکه انقلاب انحصاری نیست، سردار سلیمانی را الگویی بزرگ برای جوانان انقلابی دنیا خواند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سید عزت‌ الله ضرغامی ، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در جمع مردم همدان با تبریک این روز به مردم همدان از آنان به دلیل حضور پرشکوه در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه با وجود وضعیت هوا تشکر کرد و گفت:  با وجود سردی هوا به خیابان آمدید و به دنیا نشان دادید که همچنان به انقلاب خودتان و راه شهدا وفادار هستید  و انقلاب چیزی نیست که دشمن تبلیغ کند و مدعی شود که به خاطر چند مشکل، مردم از آن ناامید می‌شوند.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  ادامه داد: اشتباه آنان این است که فکر می‌کنند بین مردم، انقلاب و مسئولین فاصله است. انقلاب متعلق به مردم و ملک اصلی آنان است و اگر مسئولی ناکارآمد بود مردم او را برکنار می‌کنند، فرد دیگری را جایگزین می کنند و انقلابشان را حفظ می‌کنند.

 

پیرمرد انقلاب

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه انقلاب متعلق به مردم است؛ نه کسی از انقلاب ناامید می‌شود و نه کسی مسیرش را جدا می‌کند. 

این عضو شورای عالی فضای مجازی بیان کرد: ترامپ تهدید کرد که 52 نقطه فرهنگی را شناسایی کردیم و به آن حمله می‌کنیم، اما به قدری نادان است که نمی‌داند این مکان فرهنگی متعلق به تمدن جهانی است. البته تمام دنیا نیز اعتراض کردند و گفتند طبق قوانین رسمی دنیا نمی‌شود مراکز فرهنگی را که متعلق به تمدن بشری است نابود کرد. ترامپ در این اظهارات حرف دل خود را بیان کرد. قبل از آن نیز گفته بودند ژن ایرانی ها مشکل دارند. 

وی با بیان اینکه مردم به انقلاب و راه شهدا اعتقاد دارند، گفت: امروز شبکه‌های معاند و ماهواره‌ها می گویند چگونه می‌شود در دمای ۱۰ درجه زیر صفر، مردم  در این تجمع عظیم و با شکوه حضور پیدا کنند و ساعت ها بمانند تا جواب ترامپ را بدهند در حالیکه ترامپ اظهار کرده بود دیگر مردم از شعار مرگ برآمریکا خسته شده‌اند.

به گزارش خبرنگار موج همدان مردم در این لحظه با قدرت بیشتری شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.

ضرغامی مردم همدان را انصار دین‌الله و انصار رسول الله خواند و با سلام بر آنها ادامه داد: دشمن پس از تشییع جنازه تاریخی در تهران و چند شهر بزرگ که در طول تاریخ بشریت بی‌نظیر است به انسجام و همدلی مردم پی برده است.

 

2298

وی افزود: اگر سال‌ها قبل چگوارا الگوی جوانان انقلابی دنیا به ویژه در آمریکای لاتین بود. امروز جوانان انقلابی بزرگتر و عظیم تر از حاج قاسم،  نه تنها در ایران بلکه در تمام کشورهای منطقه کسی را نمی شناسند. تمام مردم دنیا تصویر حاج قاسم را به عنوان شهید راه مقاومت می شناسند. 

ضرغامی عنوان کرد: اگر در سیاست برد- برد سیاست درستی باشد، آن سیاست حاج قاسم سلیمانی است که یک طرف برد ملت و حفظ امنیت و ارمغان صلح و قدرت برای ملت است و اگر ملت قدرتمند نباشد صلحی در کار نخواهد بود. آن هایی که دوست دارند مرتبا در دو قطبی جنگ و صلح بدمند و بگویند که حزب اللهی ها و انقلابی ها  و طرفداران نظام و رهبری طرفدار جنگ هستند بدانند اگر رهبری معظم و نیروهای فداکار و کسی مثل حاج قاسم سلیمانی نبود، بدون تردید ایران در آتش جنگ و ناامنی می سوخت.

وی اظهار کرد: امروز این وحدت عظیم ملت را به خاطر حاج قاسم دیدیم از هر حزب و گروهی با هر سلیقه و ظاهری، زن و مرد به خیابان ها آمدند  و اشک ریختند و به این سردار بزرگ ایرانی افتخار کردند که نام ایران را به خاطر عشق به انقلاب و اسلام بیش از پیش سربلند کرد. با حضور مردم یک حقیقت برای مردم و آمریکایی‌ها مشخص شد که انقلاب متعلق به همه است. این وفاق نعمت بزرگی است که پروردگار در اختیار ما قرار داده است. 

 

راهپیمایی بهمن

ضرغامی تاکید کرد: انقلاب انحصاری و متعلق به چهار شخص خاص نیست، انقلاب متعلق به همه مردم است و عشق به نظام و رهبری حق کپی رایت ندارد که بعضی ها فکر کنند مالک آن هستند و کسی برای صحبت از آن باید اجازه بگیرد. 

وی با بیان اینکه امروز با وجود این سرما جمع شدید و حماسه آفریدید، تاکید کرد: با حضور در پای صندوق های رای مشت محکمتری بر دهان یاوه‌گویان خواهید زد و با هر رای انقلاب و راه شهدا را مستحکم تر خواهید کرد.

به گزارش خبرنگار موج در این مراسم با شکوه گروه سرود 1357 نفری دانش آموزان مناطق یک و دو آموزش و پرورش همدان به اجرای سرود پرداختند و از فرزندان شهدای مدافع حرم تقدیر شد.

فرزند شهید در 22 بهمن همدان 98

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها