موج
کدخبر : ۳۱۷۶۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317696

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز ایران اسلامی و ملت ما الگو و الهام بخش برای همه کشورهای دنیا تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، سعید جلیلی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شهرستان ساری اظهار داشت:  کشورهایی غربی مدعی هستند می‌خواهند برای جهان آزادی و دموکراسی را به ارمغان بیاورند و این کشورها حتی درباره کار کوچک فرهنگی تصمیم گیری می‌کنند و در چنین شرایطی ملت ایران ایستادگی کرد و می‌خواهد آزاد و مستقل باشد .

وی ادامه داد : انقلاب اسلامی شجره طیبه ای است که اصل آن ثابت است و ملت با قدرت وارد گام دوم انقلاب شده است ضمن اینکه کشورهای استکباری رفتارهای استکباری خود را همواره ادامه می‌دهند و معامله قرن از جمله این طرح‌ها است.

جلیلی  با گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی گفت: ملت ایران با قدرت در پی شهادت این سردار، پایگاه نظامی آمریکا را درهم کوبید و آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه قدرت نظام اسلامی متکی بر قدرت مردم است، گفت: امروز تمام محاسبات دشمنان برهم ریخته است و جوانان میهن می‌توانند قدرتی تولید کنند که تمام نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کنند.

جلیلی با اشاره به اینکه اگر ملت و حضور باشکوه توانستند موفقیت‌های بزرگ را رقم زند، گفت: حضور ملت می‌تواند گره‌های بزرگ‌تر را باز کند و موفقیت‌های بزرگ‌تر را دامن زند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها