موج
کدخبر : ۳۱۷۶۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317688

همراه با بارش سنگین برف؛

مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان مازندران در زیر بارش برف در راهپیمایی 22 بهمن حضور گسترده داشتند و شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، امروز مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه استان مازندران در یک روز برفی همراه و همگام با مردم سراسر ایران اسلامی پرشور تر از سالهای گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت و فریاد مرگ بر آمریکا سر دادند.

امروز در راهپیمایی 22 بهمن شهرستانهای استان مازندران همه آمده بودند تا بار دیگر با آرمانهای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کنند و به دشمنان ایران اسلامی بگویند پای انقلاب ایستاده اند.

امروز که شاهد بارش برف و باران در شهرستانهای استان مازندران بودیم اما وضعیت جوی امروز استان مازندران مانع حضور پرشور مردم دیار علویان نشد و امسال با شکوه تر از سالهای گذشته آمدند تا به دنیا بگویند ایران پرصلابت تر از گذشته مسیر خود را ادامه می دهد.

امروز در استان مازندران زیر بارش برف و باران همه آمدند با عهد و پیمان دوباره با ولایت ببندند و بگویند پشت ولایت فقیه خواهند ماند و انتقام سخت خون شهید سپهبد سلیمانی را خواهند گرفت.

رضا یوسفی یکی از شرکت کنندگان راهپیمایی امروز شهرستان ساری گفت: امروز در زیر بارش باران آمدیم تا بگویم ما متحد و یکدل در راه دفاع از کشور با هم هستیم و نمی گذاریم نقشه شوم دشمن اجرایی شود.

وی بیان داشت: ما پشتیبان ولایت فقیه هستیم و امروز مردم ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن به جهانیان ثابت می کنند که کشورمان را دوست داریم.

زهرا بهمنی یکی از شرکت کنندگان در راهپیمایی شهرستان تنکابن نیز به خبرنگار ما گفت: امروز همه آمدیم تا به آمریکا بگویم تا آخر پشت آرامانهای امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب هستیم و نمی گذاریم دشمن در کشور ما نفوذ پیدا کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها