موج
کدخبر : ۳۱۷۶۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317616

معاون استاندار مازندران خبر داد:

معاون امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: در یکسال اخیر تعداد زیادی از واحد های تولیدی و صنعتی نیمه فعال مازندران و ۱۰۰ واحد تعطیل شده با پی گیری ها و رفع مشکلات آنها به صورت کامل به چرخه تولید باز گشتند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حسن خیریان پور در حاشیه بهره برداری از پروژه های دهه فجر شهرستان چالوس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسات مستمر هفتگی کار گروه رفع موانع تولید استان و همچنین کلینیک آنکال با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی و بانک های عامل برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی به ویژه در شهرک های صنعتی گام های خوبی برداشته شده است و تلاش این است تمامی واحدهای تولیدی تعطیل شده بتوانند فعالیت خود را دوباره شروع کنند.

وی ادامه داد: مازندران ظرفیت های بالقوه ای برخوردار است که باید با جذب سرمایه گذار بخش خصوصی از آنها بهره برد و در استان مازندران آماده هر نوع همکاری با سرمایه گذاران هستیم.

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در قالب های مختلفی همچون بسته حمایت از تولید، سامانه کارا، اشتغال فراگیر تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی پرداخت شد و این روند ادامه خواهد داشت.

خیریان پور اذعان داشت: با راه اندازی چهار پایانه صادراتی  در شهرستان های جویبار ، آمل ، عباس آباد و بابلسر به زودی شاهد رفع دغدغه کشاورزان و شکوفایی اقتصادی استان  در حوزه صادرات خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها