موج
کدخبر : ۳۱۷۵۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317564

معاون شهرداری قم خبرداد؛

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری قم از آمادگی صددرصدی شهرداری قم برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر راهپیمایی 22 بهمن خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، عباس ذاکریان با اشاره به اینکه مجموعه مدیریت شهری بدنبال هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن راهپیمایی ۲۲ بهمن است، اظهار کرد: بدین منظور شهرداری قم در آماده باش صددرصدی قرار گرفته است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با تأکید بر ارائه خدمات مطلوب در حمل‌ونقل شرکت‌کنندگان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، افزود: این معاونت تدابیر لازم را برای حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اندیشیده و سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی فردا در تمام‌مسیرها ارائه خدمات خواهند داشت.

ذاکریان با درخواست از مردم برای عدم استفاده از خودروی شخصی برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن، تصریح کرد: برای مدیریت ترافیک هسته مرکزی شهر شهروندان می‌توانند از خدمات حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند.

وی از آماده‌سازی پارکینگ اتومبیل و موتورسیکلت‌های مرکز شهر خبر داد و بیان کرد: پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر با حداکثر ظرفیت آماده خدمات‌رسانی به شهروندان بوده اما باید به محدود بودن ظرفیت پارکینگ‌ها توجه کرده و با عدم استفاده از خودروی شخصی برای حضور در راهپیمایی مانع ایجاد گره‌های ترافیکی شویم.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم میزان مطالبه مردمی در ارائه خدمات را یکی از محورهای تعیین سیاست‌های شهرداری خواند و گفت: باید مردم به سمت مطالبه گری مطلوب از مسئولان و مدیران حرکت کرده و در اداره شهر با شهرداری مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.

ذاکریان در ادامه یکی از عوامل ارائه خدمات مطلوب در حمل‌ونقل عمومی را نیز استقبال مردم از این حوزه دانست و تأکید کرد: با افزایش درخواست مردم برای استفاده از حمل‌ونقل عمومی سیاست‌های شهرداری به سمت ارتقا این خدمت حرکت کرده و شاهد افزایش کیفیت زندگی در شهر خواهیم بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها