موج
کدخبر : ۳۱۷۵۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317522

مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی کرمانشاه گفت: ناوگان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی کرمانشاه آمادگی کامل نقل‌وانتقال شهروندان به مراسم راهپیمایی 22 بهمن را دارند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی کرمانشاه با اعلام آمادگی کامل ناوگان حمل‌ونقل عمومی کرمانشاه به‌منظور حضور پرشور مردم در مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، گفت: ناوگان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی آماده نقل‌وانتقال شهروندان به مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن هستند.

سجاد سلیمانی با اعلام این خبر افزود: این سازمان با به‌کارگیری تمام امکانات و ظرفیت خود از ساعات ابتدایی صبح تا پایان راهپیمایی در تمامی ایستگاه‌ها در خدمت شهروندان خواهد بود.

وی بابیان این‌که با توجه به شروع راهپیمایی از ساعت 9.30 صبح روز سه‌شنبه در مسیرهای اعلام‌شده، ناوگان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی از ساعت 7 صبح اقدام به سرویس‌دهی می‌کند، اضافه کرد: به این منظور اتوبوس‌ها از تمامی ایستگاه‌ها و خطوط اقدام به سرویس رسانی در مسیرهای منتهی به راهپیمایی می‌کنند.

سلیمانی با اشاره به این‌که برای بازگشت راهپیمایان یوم‌الله ۲۲ بهمن به مبادی اولیه از طریق استقرار اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها پیش‌بینی‌های لازم به‌عمل‌آمده، گفت: در صورت نیاز به تعداد اتوبوس‌ها و تاکسی‌های در نظر گرفته‌شده برای راهپیمایی در روز ۲۲ بهمن افزوده خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها