موج
کدخبر : ۳۱۷۴۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317436

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان یزد؛

مدیرکل فنی و حرفه ای یزد خبر داد: به زودی مرکز آموزش مهارتی فنی و حرفه ای در بخش نیر شهرستان تفت افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، امیرسعید مصباح مدیرکل فنی و حرفه ای یزد گفت: در بهاباد با ایجاد مرکز فرآوری و پرورش زعفران می توان بهترین آموزش ها را برای مردم فراهم کرد و یا در میبد پیگیر ایجاد اولین مرکز آموزش کاشی و سرامیک هستیم و با توجه به ظرفیت های هر شهرستان از امکانات موجود با تغییر کاربری نهایت استفاده را خواهیم کرد و هر مرکز نیاز به تجهیزات و استاد مرتبط داشته باشد تامین خواهیم کرد.

وی ادامه داد: اولویت بعدی تکمیل مراکز فنی و حرفه ای ناتمام است که از طریق قانونی با کمک خیران مراکز بهره برداری شود و در اولین مرحله واحد خواهران شهرستان اشکذر با کمک خیری مجددا آغاز به کار کرد و خیر متعهد شده است ۱۸ ماهه ساختمان را تکمیل کند.

 به گفته مصباح هدف این است در این مراکز کارهایی انجام دهیم که در سطح کشور به عنوان الگو پذیرفته شود.

وی درباره مسابقات مهارت جهان اسلام گفت: همچنین در تدارک پیگیری میزبانی اولین دوره مسابقات مهارت جهان اسلام در یزد هستیم که برای سال های ۹۹ تا ۱۴۰۰ برگزار شود.

مدیر کل فنی و حرفه ای یزد گفت: در حال حاضر ۱۶ مرکز آموزش مهارتی در استان یزد فعال است که هفدهمین مرکز هفته آینده در بخش نیر شهرستان تفت افتتاح می شود.

وی  اظهارداشت: در برنامه های آتی سازمان فعالیت هایی که از لحاظ شرعی مشکلی ندارد، مردان و بانوان می توانند در آن حرفه آموزی کنند ارائه تا زمینه کار برای همه فراهم شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها