موج
کدخبر : ۳۱۷۳۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317354

فرمانده انتظامی استان گفت: پیش نیاز و مولفه اصلی شرکت مردم در انتخابات وجود نظم و امنیت است که نیروی انتظامی برای تامین امنیت انتخابات دوم اسفند ماه آمادگی کامل دارد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار مهدی معصوم بیگی در جلسه توجیهی آموزشی روئسا و فرماندهان کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی استان اصفهان گفت:پیش نیاز و مولفه اصلی و اساسی شرکت مردم در انتخابات وجود نظم و امنیت است که نیروی انتظامی برای برقرای نظم و امنیت انتخابات پیش رو در آمادگی کامل قرار دارد.

وی افزود: اولین ومهم ترین هدف از برگزاری این همایش تامین نظم و امنیت انتخابات پیش رو و انجام آخرین هماهنگی های لازم در این خصوص می باشد.

سردار معصوم بیگی گفت:دومین هدف، آخرین ارزیابی ها از عملکرد انتظامی سطوح مختلف در استان اصفهان و عملکرد پلیس این استان درسال جاری می باشد که بحمدلله همه مولفه های امنیت مثبت است و جرایم درمناطق آلوده و کانون های جرم کنترل شده است.

وی ادامه داد: هدف سوم از برگزاری این جلسه تبیین و توجیه آخرین دستورالعمل ها و ابلاغیه های صادره نیروی انتظامی به رده های اجرایی است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند: "مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دوم اسفند ماه پیش روی می تواند دوستان را خوشحال و دشمنان را مایوس کند" که امیدوارم مردم با احساس مسئولیتی که دارند شرکت حداکثری داشته باشند و یکبار دیگر وحدت و انسجام خود را به نمایش گذاشته و دشمنان را مایوس کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها