موج
کدخبر : ۳۱۷۳۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317330

سرهنگ عبدالله لشکری خبر داد؛

جانشین فرمانده مرزبانی هرمزگان از موفقیت مرزبانان بندرلنگه و میناب در کشف 112 هزار لیترگازوئیل در آب‌های داخلی کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ عبدالله لشکری جانشین دریابانی استان هرمزگان، تشریح این خبر، گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی بندرلنگه پس از کسب خبری مبنی بر قاچاق سوخت در  حوالی جزیره "سیری"، بلافاصله برای بررسی موضوع، اکیپ های گشت دریایی را به محل های اعلامی اعزام کردند.

سرهنگ عبدالله لشکری افزود: مرزبانان حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یک فروند لنج حامل سوخت قاچاق برخورد و در عملیاتی منسجم شناور مذکور را توقیف کردند.

جانشین فرمانده مرزبانی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری چهار سودجو، تصریح کرد: مأموران پس از توقیف شناور، توانستند 60 هزار لیتر سوخت قاچاق گازوئیل را کشف کنند.

سرهنگ لشکری در ادامه از کشف 52 هزار لیتر سوخت قاچاق در میناب خبر داد و گفت: مرزبانان پایگاه دریابانی میناب نیز در عملیاتی جداگانه با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند 2 محفظه پلاستیکی حاوی 52 هزار لیتر سوخت گازوئیل را شناسایی و کشف کنند.

وی با بیان اینکه تلاش مرزبانان برای شناسایی و دستگیری متهمان ادامه دارد، افزود: کارشناسان ارزش ریالی سوخت‌های کشف شده را 6 میلیارد و 920 میلیون ریال برآورد کردند که پرونده آنان پس از تشکیل، به همراه متهمان تحویل مراجع قضائی داده شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها