موج
کدخبر : ۳۱۷۱۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317193

مدیرعامل آبفای مازندران خبر داد:

مدیرعامل آبفای مازندران گفت: امروز همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر چهار پروژه حوزه آب در شهرستان نوشهر با اعتبار 32 میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، مجید عبدالهی اظهار داشت: طرح تامین آب شرب روستای خیرودکنار بخش مرکزی نوشهر با اعتبار سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به صورت مشارکتی آب و فاضلاب روستایی مازندران و دهیاری که شامل حفر و تجهیز یک چاه عمیق پنج لیتر بر ثانیه بود به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: بهره برداری از طرح ایستگاه پمپاژ فاضلاب جنب بازار روز با اعتبار ۲۲ میلیارد ریال، پروژه حفاظت هوشمند و تامین روشنایی محوطه چشمه "اسپی او" با اعتبار ۶ میلیارد ریال و اصلاح ساختار و جانمایی تجهیزات آزمایشگاه براساس استاندارد ISO با اعتبار یک میلیارد ریال آغاز شد.

عبدالهی تاکید کرد: اعتبارات این طرح ها از محل اعتبارات ملی، استانی و داخلی (ماده ۱۱ و تبصره سه قبوض آب بها) تامین شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی مازندران اذعان داشت: طرح احداث ایستگاه پمپاژ فاضلاب به ظرفیت ۳۵ متر مکعب در ساعت برای ۷۰۰ خانوار، لوله گذاری به طول ۲ کیلومتر علاوه بر کاهش آلودگی زیست محیطی ناشی از دفع نا صحیح فاضلاب، در ارتقای سلامت عمومی جامعه نیز موثر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها