موج
کدخبر : ۳۱۷۰۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317099

مدیر دفتر خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان خبر داد:

مدیر دفتر خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از ارسال یک میلیون پیامک هشدار یخ زدگی کنتور آب برای مشترکین آبفا در استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رحمت الله آقابابایی اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان همزمان با سرد شدن هوا و کاهش شدید دما اقدام به ارسال نزدیک به یک میلیون پیامک برای مشترکین خود به ویژه در مناطق سردسیری کرد.

وی افزود: در این پیامک از مشترکین درخواست شد تا به منظور پیشگیری از یخ زدگی ، در اسرع وقت نسبت به پوشاندن و عایق بندی کنتورهای آب ملک خود اقدام کنند.

وی با بیان این که پیش از این پیام های شرکت آب و فاضلاب نظیر پیام های صرفه جویی یا پیشگیری از یخ زدگی همراه با قبوض کاغذی ارسال می شد افزود: با جمع آوری شماره تلفن های همراه مشترکین و اجرای طرح حذف کاغذی آب بهاء، از این پس تمام پیام های آموزشی و اطلاع رسانی از طریق پیامک برای مخاطبین ارسال می شود.

آقابابایی گفت: با توجه به این که در گذشته، دوره قرائت و توزیع قبوض آب بهاء هر ۴۵ روز یک بار بود، برای ارسال هر پیام جدید باید ۴۵ روز منتظر می ماندیم در حالی که با حذف قبوض کاغذی و استفاده از پیامک، می توان در کمترین زمان، آموزش های لازم را به مشترکین آبفا در سراسر استان ارائه کرد.

وی افزود: تاکنون نزدیک به یک میلیون و ۲۰۰ هزار شماره تلفن همراه از ۹۷ درصد از مشترکین در سامانه جامع مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ثبت شده که با همکاری خوب شهروندان به زودی به ۱۰۰ درصد خواهد رسید.

 مدیر دفتر خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان گفت: البته تعدادی از این شماره تلفن ها، تکراری و مربوط به مشترکینی است که بیش از یک انشعاب دارند و به همین دلیل برای این قبیل مشترکین فقط یک پیام آموزشی ارسال می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها