موج
کدخبر : ۳۱۶۹۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316960

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه:

محمدابراهیم الهی تبار با اشاره به نقش احزاب برای حداکثر شدن مشارکت در انتخابات تأکید کرد: توانمند شدن احزاب به بیشتر شدن کمیت داوطلبان در انتخابات و افزایش مشارکت مردم منتج می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه در نشست هم‌اندیشی با دبیران احزاب استان کرمانشاه اظهار داشت: نهایتاً تا امروز ۱۵۶ نفر معادل ۴۲/۵ درصد از کاندیداهای انتخابات از سوی شورای نگهبان تائید صلاحیت شدند.

وی افزود: در روزهای گذشته نیز 6 نفر دیگر با تائید شورای نگهبان به تعداد کاندیداهای استان اضافه‌شده‌اند.

با تأکید بر نقش‌آفرینی احزاب در مشارکت مردم تصریح کرد: چراغ احزاب فقط شب انتخابات روشن نباشد و می‌طلبد که در یک برنامه مستمر احزاب به کادر سازی، آموزش‌وپرورش نیروی سیاسی همت بگذارند.

الهی تبار تمسک به قانون، بی‌طرفی، رقابت، سلامت و مشارکت را پنج محور وزارت کشور در اجرای انتخابات عنوان کرد و گفت: آنچه اهمیت بسیاری در این انتخابات دارد مشارکت حداکثری است که مورد تأکید دلسوزان جامعه است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در ادامه با توصیه به نقش‌آفرینی مؤثر احزاب در انتخابات تأکید کرد: احزاب سیاسی از داوطلبان موردحمایت خود بخواهند که از دادن وعده‌های ناشدنی و اعتماد کاه پرهیز کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها