موج
کدخبر : ۳۱۶۹۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316950

معاون سازمان بسیج مستضعفین:

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید تفکر حاج قاسم برای اداره نظام به صحنه بیاید تا شاهد پیروزی در عرصه‌های اقتصادی و معیشتی باشیم که این مسئله اهمیت حضور آگاهانه در انتخابات برای انتخاب چهره‌های توانمند را نشان می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین در یادواره 1096 شهید عشایری استان کرمانشاه که در حسینیه ثارالله سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه برگزار شد، بابیان اینکه تاریخ چهل‌ساله انقلاب اسلامی پر از افتخارات است، اظهار کرد: ملت بسیجی ایران اسلامی با درس گرفتن از مکتب نورانی اسلام و ولایت توانسته از گردنه‌های سخت و دشواری که استکبار جهانی بیش‌رویش گذاشته، به‌خوبی گذر کند.

سردار نعمان غلامی اضافه کرد: درس‌هایی که در این چهل‌ساله ملت ایران از مکتب رهایی‌بخش اسلام گرفته افق‌های نورانی را پیشروی بشریت قرار داده است.

 در ادامه از شهید حاج قاسم سلیمانی به‌عنوان سیدالشهدای مقاومت یادکرد و افزود: شهادت سردار سلیمانی نشان داد که ایستادگی و مقاومت ملت ایران در این چهل‌ساله دنیا را درنوردیده و نفوذ اسلام را توسعه داده است.

وی بابیان اینکه شهادت حاج قاسم انقلابی را در دل‌های همه آزادی‌خواهان دنیا ایجاد کرد، ادامه داد: شهادت سردار سلیمانی بار دیگر پوشالی بودن قدرت مستکبرین را نشان داد و ملت را برای ادامه راه انقلاب مصمم‌تر و جدی‌تر کرد.

وی اضافه کرد: پس از به شهادت رساندن حاج قاسم و در ماجرای در هم کوبیدن پایگاه عین الاسد قدرت جمهوری اسلامی ایران به دنیا نشان داده شد، هرچند قدرت واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اقیانوس خروشان ملت ایران بود که در مراسم تشییع حاج قاسم همگان آن را مشاهده کردند.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با تأکید بر ادامه و تقویت تفکر مقاومت، اظهار کرد: تاریخ چهل‌ساله انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در حوزه مقاومت و ایستادگی نشان داده هر جا کوتاه آمده‌ایم ضربه خورده‌ایم و برعکس هر جا باقدرت ایستاده‌ایم پیروزی‌های بزرگی به دست آورده‌ایم، لذا برای پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران راهی جز درس گرفتن از مکتب حاج قاسم و ایستادگی و مقاومت و پافشاری بر دستاوردهای مقاومت نداریم.

غلامی در ادامه کار کردن در عرصه اقتصادی و معیشت مردم را به‌مراتب ساده‌تر از خلق پیروزی در جبهه مقاومت عنوان کرد و افزود: باید از تفکر و دستاوردهای جبهه مقاومت برای حل مشکلات معیشتی و اشتغال استفاده کرد و باید روش‌های جهادی این مکتب الگوی حل مسائل و مشکلات کشور در حوزه معیشت و اشتغال شوند.

غلامی اضافه کرد: چرا باید کشوری بااین‌همه ظرفیت در حوزه‌های مختلف آب، خاک و برخورداری از استعدادهای برتر، خلاق و کارآفرین مشکلات معیشتی، اشتغال و آسیب‌های اجتماعی داشته باشد.

وی سپس از شرکت در انتخابات به‌عنوان یک تکلیف یادکرد و افزود: در انتخابات پیش رو باید برای ناامید کردن دشمنان از طمع‌ورزی علیه کشور شرکت گسترده داشته باشیم.

معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در ادامه بابیان اینکه عشایر پا در رکاب انقلاب هستند، گفت: عشایر همواره در کنار نظام بوده و امیدواریم در چهل‌ساله دوم انقلاب نیز همچنان شاهد پای‌کار بودن آن‌ها باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها