موج
کدخبر : ۳۱۶۹۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316935

کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه استان البرز بیشترین مسیر احتمال سقوط سنگ را محدوده امام چشمه تا کندوان در جاده چالوس اعلام کرد و تاکید کرد که رانندگان دراین محدوده توقف نکنند.

به گزارش خبرنگار خبر گزاری موج البرز، سروان مسعود خانجانی روز پنجشنبه گفت: با توجه به بارش برف و به دنبال آن افزایش دما، احتمال ریزش سنگ، کوه و سقوط بهمن در جاده کرج - چالوس و نوجان دور از انتظار نیست که بر این اساس رانندگان باید از توقف در محدوده هایی که احتمال ریزش سنگ دارد، پرهیز کنند.

وی افزود: بیشترین مسیر احتمال سقوط سنگ درمحدوده امام چشمه تا کندوان در جاده چالوس است که رانندگان دراین محدوده توقف نکنند.

خانجانی ادامه داد: به رانندگان توصیه می شود زنجیرچرخ، لوازم ایمنی ، پوشاک گرم، مواد غذایی کافی همراه داشته باشند، ضمن آنکه رعایت سرعت مناسب در جاده های پرتردد البرز ضروری است.

وی گفت : پلیس‌ راه استان البرز با آمادگی کامل درتمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظرمستقر شده است.

روزانه به طور متوسط حدود ۲۰ هزارتردد درجاده کرج - چالوس انجام می شود.

استان البرز دارای یک هزار و۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد.

نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری جاده کرج- چالوس درحوزه استان البرز و نیمی دیگر درحوزه استان مازندران واقع شده است.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها