موج
کدخبر : ۳۱۶۷۶۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316765

سردار محمد مسعود زاهدیان خبر داد؛

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، جزئیات عملیات شناسایی و انهدام بزرگترین شبکه بین المللی تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در استان را تشریح کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار محمد مسعود زاهدیان، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا، گفت: اقدامات اطلاعاتی و شبانه روزی ماموران مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان بزرگترین شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در جنوب کشور شناسایی و متلاشی شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا افزود: اعضای این شبکه به صورت خانوادگی در امر تهیه وتوزیع موادمخدر فعالیت داشته و در سال حدود سه تن هروئین و شیشه از کشور های افغانستان و پاکستان به صورت سازمان یافته و بسیار پیچیده به کشور قاچاق و در استان هرمزگان و استان های همجوار و کشورهای خلیج فارس به فروش می رسانند.
سردار زاهدیان تصریح کرد: اعضای این شبکه با خرید و فروش موادمخدر دارای ثروت و اموال نامشروعی بوده و از تمکن مالی بسیار بالایی برخوردار بوده اند.
 
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا خاطر نشان کرد: با اقدامات شبانه روزی پلیس، هفت تن از اعضای این شبکه بین المللی دستگیر و تاکنون 40 میلیارد ریال وجه نقد، 53 واحد ساختمان و مستغلات ، 61 کیلوگرم طلا و جواهرات 43 دستگاه انواع خودروهای ایرانی و خارجی از اعضای شبکه به ارزشی بالغ بر هزار و 500 میلیارد ریال شناسایی و توقیف و متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
لازم به ذکر است که مستندی در این رابطه تهیه شده که در آینده نزدیک از صدا و سیما پخش خواهد شد.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها