موج
کدخبر : ۳۱۶۷۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316732

اعضای باند سرقت جرثقیل های ساختمانی با اعتراف به 50 فقره سرقت در البرز دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این رابطه گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت موتور های تاور (جرثقیل) در نقاط مختلف استان البرز، رسیدگی به موضوع در دستور کار پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه کارآگاهان متوجه شدند سارقان با شناسایی تاور ها در فرصتی مناسب اقدام به سرقت موتور های گران قیمت آن ها کرده و با توجه به کمیاب بودن این موتورها، پس از مدتی به قیمتی هنگفت آن ها را به فروش می رساندند.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان با تلاش های بی وقفه و به کارگیری اقدامات پلیسی موفق به شناسایی یک باند ۱۰ نفره سرقت که از یکی از استان های غربی کشور به استان البرز آمده و در منازل مجردی زندگی می کردند شدند و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه همه آن ها را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سرهنگ نادربیگی گفت: متهمان ابتدا منکر هرگونه سرقت بودند، اما در مواجهه با مدارک و مستندات کارآگاهان چاره ای جز بیان حقیقت نیافته و به ۵۰ فقره سرقت موتور های تاور در استان های آذربایجان شرقی، قزوین، زنجان، تهران و البرز اعتراف کردند.

وی با اشاره به دستگیری ۲ نفر مالخر اموال مسروقه ادامه داد: ارزش اموال سرقتی توسط این باند سرقت ۱۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران اطلاع دهند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها