موج
کدخبر : ۳۱۶۴۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316499

رقابت های اسپرت کیک بوکسینگ در روز ۱۷ بهمن به میزبانی استان البرز بالاتر از سطح کشوری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، مسئول کمیته کیک بوکسینگ فدراسیون ورزش‌های رزمی روز دوشنبه درگفت و گو با خبرنگاران در کرج  گفت: تمام تلاش ما این است که رشته کیک بوکسینگ را هر چه بیشتر جا بیندازیم و با اینکه از روی عشق و علاقه کار می کنیم، اما این رشته مهجور مانده و حمایتی از نظر مالی از این رشته صورت نمی گیرد.

وی به برگزاری رقابت های اسپرت کیک بوکسینگ در روز ۱۷ بهمن به میزبانی استان البرز اشاره کرد و گفت: در این دوره از رقابت ها هدف این است که ورزشکاران بیشتری  برای  اعزام به رقابت های برون مرزی در سال آینده شناسایی شوند.

زندی گفت: شناسنامه ورزشی برای این ورزشکاران تهیه شده  که در این شناسنامه تمام فعالیت، برد و باخت های ورزشکار و حضور در رقابت های خارج از کشور ثبت شده است.

عباس زندی با اشاره به فعالیت یک هزار ورزشکار سازمان یافته رشته ورزشی کیک بوکسینگ در کشور اظهار داشت: ضعف عملیاتی و اجرایی گریبانگیر کیک بوکسینگ در کشور شده که اگر برنامه ریزی مناسب داشته باشیم این ورزش پرطرفدار به خوبی پیش خواهد رفت.

وی با اشاره به ضعف زیرساختی این رشته ورزشی گفت: علاوه بر اینکه هیچ بودجه‌ای دریافت نمی‌کنیم، حمایتی نیز صورت نمی‌گیرد، تمام تلاش ما این است که رشته کیک بوکسینگ را هر چه بیشتر جا بیندازیم اما تاکنون خیلی موفق نبودهایم و از روی عشق و علاقه کار می کنیم، اما این رشته مهجور مانده و حمایتی از نظر مالی از این رشته صورت نمی گیرد.

زندی با بیان اینکه تمرکز ۷۰ درصد رسانه‌ها بر روی رشته‌های دیگری از جمله فوتبال  است، گفت: این در حالی است که رشته های رزمی بیشترین طرفدار و مخاطب را دارد.

برگزاری رقابتهای اسپرت کیک بوکسینگ در البرز

مسوول کمیته کیک بوکسینگ البرز با اشاره به برگزاری این دوره از رقابت‌ها به میزبانی استان اظهار داشت: این دوره از رقابت ها به مدت یک روز در ۱۷ بهمن و با حضور ۲۲ ورزشکار از استان‌های قم، البرز، سیستان و بلوچستان، مازندران، همدان، گلستان و کرمان برگزار می شود.

محمد فیروزبخت افزود: رقابت های اسپرت کیک بوکسینگ در رده سنی بزرگسالان برگزار که البته در دیگر رده ها نیز یک مسابقه خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه هیچ گونه حمایتی برای برگزاری مسابقه نشده اظهار داشت: این رقابت ها به میزبان البرز و بالاتر از سطح کشوری برگزار می شود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها