موج
کدخبر : ۳۱۶۴۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316485

در ایام دهه فجر؛

110 پروژه بخش خصوصی با اعتباری حدود ۹۸۹ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۳ هزار و ۲۶۰ نفر در ایام دهه فجر در البرز به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، عزیزاله شهبازی روز دوشنبه گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر ۴۱۵ پروژه مختلف برای توسعه و ارایه خدمات به هم استانی ها آماده بهره برداری شد.

وی ضمن گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر و یاد و خاطره تمامی شهدای انقلاب اسلامی بویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: این پروژه ها با اعتباری حدود ۳۲۰۰ میلیارد تومان در ایام الله دهه مبارک فجر بهره برداری می شود.

شهبازی به پروژه های بخش دولتی اشاره کرد و ادامه داد: بر این اساس ۲۹۰ پروژه  دولتی در شهرستان های استان بهره برداری خواهد شد.

شهبازی گفت: در کرج ۶۰ پروژه با اعتباری حدود ۱۰۷ میلیارد تومان، ساوجبلاغ ۱۱۴ پروژه با حدود ۹۲ میلیارد تومان، نظرآباد ۳۶ پروژه با اعتباری حدود ۴۱ میلیارد تومان، فردیس ۱۴ پروژه با حدود ۱۵ میلیارد تومان، طالقان ۴۴ پروژه با حدود ۲۲ میلیارد تومان و در اشتهارد ۲۲ پروژه با حدود ۴۵ میلیارد تومان در بخش دولتی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در این ایام بهره برداری از پروژه ادامه آزادراه شهید همت با اعتباری حدود ۵۰۰ میلیارد تومان و قطعه اول آزادراه تهران - شمال در محدوده البرز با حدود هزار میلیارد تومان اعتبار را با حضور مسئولان ملی خواهیم داشت.

استاندار البرز با بیان اینکه در مجموع ۳۰۵ پروژه دولتی با اعتباری حدود ۲۲۱۳ میلیارد تومان، در البرز بمناسبت این ایام آماده افتتاح است، افزود: از این تعداد ۱۳ پروژه نیز با اعتباری حدود ۳۹۱ میلیارد تومان در شرکت عمران شهرجدید هشتگرد است.

وی به پروژه های بخش خصوصی در دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: بر این اساس در کرج ۹ پروژه با اعتباری حدود ۷۳ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۷۱ نفر، در ساوجبلاغ ۲۱ پروژه با اعتباری حدود ۱۶۹ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۹۷۰ نفر و در نظرآباد ۲۲ پروژه با اعتباری حدود ۱۱۲ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۶۳۴ نفر افتتاح می شود.

شهبازی اضافه کرد: همچنین در فردیس ۳ پروژه با اعتباری حدود ۲۰۷ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۴۸۵ نفر، در اشتهارد ۵۴ پروژه با اعتباری حدود ۴۱۴ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای هزار و ۲۰ نفر و در طالقان یک پروژه با اعتباری حدود ۱۴ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۸۰ نفر مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی گفت: در مجموع ۱۱۰ پروژه بخش خصوصی با اعتباری حدود ۹۸۹ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۳ هزار و ۲۶۰ نفر در ایام دهه فجر در البرز به بهره برداری می رسد.

استاندار البرز افزود: بمناسبت این ایام عملیات اجرایی ۴۲ پروژه با اعتباری حدود ۸۰۵ میلیارد تومان آغاز می شود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها