موج
کدخبر : ۳۱۶۴۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316459

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه تأکید کرد:

محمدابراهیم الهی تبار گفت: الکترونیکی شدن انتخابات آرامش، اطمینان و سهولت را برای مجریان و رأی‌دهندگان پدید می‌آورد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه مشارکت بالای مردم در انتخابات عبور دهنده نظام از طوفان‌ها عنوان کرد و ابراز داشت: الکترونیکی شدن فرآیند‌های انتخابات نتیجه اهتمام دولت به گسترش خدمات الکترونیک بوده است.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه بابیان اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می‌تواند اهداف جمهوری اسلامی را محقق کند گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات عبور دهنده نظام از طوفان‌ها است.

وی با متفاوت دانستن فضای انتخابات پیش رو با ادوار گذشته، خاطرنشان ساخت: با توجه به خروج آمریکا از برجام و ترور اقتصادی ایران و تلاش برای کاهش تاب‌آوری کشور انتخابات اسفندماه می‌تواند راهگشا و عبور دهنده کشور از این شرایط باشد.

الهی تبار با تأکید بر رعایت اصل بی‌طرفی و ایجاد فضای رقابتی در انتخابات، تصریح کرد: با سامانه جامع انتخابات و فرآیند الکترونیکی آن شفافیت و رعایت حق‌الناس محقق شده و کارگزاران انتخابات با آرامش بیشتری عمل خواهند کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه یکی از توفیقات دولت را بسط و گسترش خدمات دولت الکترونیک عنوان کرد و افزود: این اهتمام در راستای تکریم ارباب‌رجوع و جلوگیری از فساد و اختلال بوده و با الکترونیکی شدن انتخابات تخلفات به حداقل رسیده است و در حال حاضر باوجود تلاش‌های بسیار برای اخذ الکترونیکی رأی، ۲۴ مرحله از ۲۵ فرآیند انتخابات الکترونیکی اجرا می‌گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها