موج
کدخبر : ۳۱۶۳۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316366

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خبر داد:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: مازندرانی ها به تماشای فیلم های جشنواره فجر می نشینند و فیلم این جشنواره در استان مازندران پخش می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، عباس زارع اظهار داشت مازندرانی ها به تماشای فیلم های جشنواره فجر می نشینند و  فیلم این جشنواره در استان مازندران پخش می شود؛ وی در ادامه گفت: پوست به کارگردانی مشترک بهمن و بهرام ارک، تعارض ساخته محمدرضا لطفی، خروج اثر ابراهیم حاتمی‌کیا، خون شد با کارگردانی مسعود کیمیایی، درخت گردو اثر محمدحسین مهدویان، عامه پسند ساخته سهیل بیرقی، سینما شهر قصه فیلمی از کیوان علیمحمدی، شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت، مردن در آب مطهر اثر نوید محمدی، آبادان یازده ۶۰ از مهرداد خوشبخت، ابر بارانش گرفته ساخته مجید برزگر، بی صدا حلزون به کارگردانی بهرنگ دزفولی زاده و پدران ساخته سالم صلواتی ۱۳ فیلمی هستند که امسال از بخش سودای سیمرغ در سینما سپهر ساری روی پرده می‌روند.

وی ادامه داد: نخستین اکران بخش «سیمرغ و پروانه‌ها» در سینما سپهر مربوط به فیلم «قطار آن شب» ساخته حمیدرضا قطبی است که سه‌شنبه ۱۵ بهمن روی پرده می‌رود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران اظهار داشت: ۱۶ بهمن فیلم سینمایی «۲۳ نفر» ساخته مهدی جعفری اکران خواهد شد و روز شنبه ۱۹ بهمن پس از ۲ روز توقف اکران فیلم‌ها در نوبت صبح فیلم سینمایی «کاتی و ستاره» ساخته عبدالرضا مجلسی اکران خواهد شد.

وی تصریح کرد: فیلم سینمایی پرمخاطب «منطقه پرواز ممنوع» ساخته امیر داساگر یکشنبه ۲۰ بهمن روی پرده می‌رود و دوشنبه ۲۱ بهمن در آخرین روز اکران فیلم‌های فجر در ساری نیز فیلم سینمایی «تورنادو» ساخته سید جواد هاشمی برای نوجوانان روی پرده می‌رود.

زارع افزود: اکران فیلم‌های «محمدحسینی مهدویان» فیلمساز مازندرانی در استان خودش بود که امسال نیز مانند پارسال این موضوع محقق شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران درباره بلیط فیلم‌های بخش سودای سیمرغ گفت: امسال قیمت بلیط‌ها افزایش نیافته و مانند سال گذشته ۱۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است که مخاطبان می‌توانند از گیشه سینما سپهر و به صورت اینترنتی تهیه کنند که اطلاعات مربوط به خرید اینترنتی بلیط پس از قرارداد با یکی از سایت‌های فروش بلیط اعلام خواهد شد.

وی درباره جدول اکران فیلم‌های بخش سودای سیمرغ در سینما سپهر نیز گفت: در این سینما هر روز ۴ فیلم روی پرده می‌رود که یک اکران مربوط به نوبت صبح و بخش «سیمرغ و پروانه‌ها» و ۳ اکران هم مربوط به بخش سودای سیمرغ و بعدازظهر‌ها انجام می‌شود. اکران نخست عصر ساعت ۱۶، اکران دوم ۱۸:۳۰ و اکران سوم نیز ساعت ۲۱ آغاز خواهد شد.

زارع بیان داشت : چینش اکران فیلم‌ها به این شکل است که هر روز یک فیلم در دو نوبت اول و سوم اکران می‌شود. روز نخست جشنواره اکران اول و سوم به فیلم «پوست» اختصاص دارد و «شنای پروانه» فیلم دومین اکران است. روز دوم نیز «تعارض» به همین شکل ۲ نوبت اکران خواهد داشت و «عامه‌پسند» در اکران ساعت ۱۸:۳۰ روی پرده می‌رود. پنجشنبه ۱۷ بهمن فیلم سینمایی «خروج» در نوبت‌های اکران ساعت ۱۶ و ساعت ۲۱ روی پرده سینما سپهر می‌رود و اکران ساعت ۱۸:۳۰ مربوط به فیلم «مردن در آب مطهر» است.

وی افزود: جمعه ۱۸ بهمن در سانس‌های اول و سوم فیلم سینمایی «خون شد» اکران می‌شود و سانس دوم به فیلم «آبادان یازده ۶۰» اختصاص دارد. شنبه ۱۹ بهمن جدیدترین فیلم محمدحسین مهدویان فیلمساز مازندرانی، یعنی «درخت گردو» در اکران‌های ساعت ۱۶ و ساعت ۲۱ اکران می‌شود و اکران دوم متعلق به فیلم «ابرا بارانش گرفته» است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها