موج
کدخبر : ۳۱۶۳۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316355

سرهنگ محمد رستمی خبرداد؛

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از دستگیری قاتل فراری پس از 18 روز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ محمدرستمی در تشریح این خبرگفت: در 19 دیماه سال جاری در پی اختلافات ملکی دو خانواده در یکی از روستاهای شهرستان میناب که منجر به درگیری شده و یکی از طرفین درگیری با استفاده از سلاح کلاش اقدام به تیراندازی و جوان 35 ساله ای را به قتل رسانده وبه نقطه نامعلومی متواری شده بود ، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی شهرستان میناب قرارگرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب افزود: با اقدامات فنی اطلاعاتی و تحقیقات و تلاش های شبانه روزی مشخص شد متهم قاتل در یکی از مناطق کوهستانی صعب العبور بخش سندرک مخفی شده که با اقدامات فنی محل دقیق اختفای متهم شناسایی شد.

این مسئول انتظامی در خصوص دستگیری قاتل فراری در میناب خاطرنشان کرد: ماموران با هماهنگی قضائی به محل اعزام که با محاصره محل متهم عرصه را بر خود تنگ دیده و با تحویل یک قبضه سلاح جنگی کلاش و مهمات مربوطه خود را تسلیم کرد.

سرهنگ رستمی اظهار داشت: متهم در تحقیقات و بازجوئی های تخصصی وتکمیلی لب به اعتراف گشوده و ضمن اقرار و اعتراف به قتل ، انگیزه خود را از این عمل مجرمانه اختلافات خانوادگی و ملکی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب خاطر نشان کرد: اطلاع و آگاهی از قوانین مجازات اسلامی در خصوص حمل سلاح گرم و سرد نقش تعیین کننده ای در کاهش جرائم در این خصوص داردچراکه فردی که اسلحه به همراه دارد در یک درگیری ساده کنترل خود را از دست داده با استفاده از سلاح عواقب جبران ناپذیری برای خود و دیگران رقم می زند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها