موج
کدخبر : ۳۱۶۱۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316155

سردار حسین کرمی:

فرمانده دانشگاه امیرالمومنین (ع) گفت: سردار سلیمانی توانست با تدبیر واندیشه اسلامی،اسلام واقعی را به مردم منطقه نشان دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سردار حسین کرمی در دومین همایش غنچه های مقاومت گفت: امسال وارد چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می شویم ، دشمن از قبل و بعد از انقلاب نقشه های فراوانی برای کشور و ملت ایران در سر پرورانده است.

وی با اشاره به دوران بعد از دفاع مقدس به جنگ کویت که توسط  آمریکا راه اندازی شد اشاره کردو ادامه داد:  آمریکا در اثنای جنگ خودش ائتلاف تشکیل داد و کشورهای عربی نتوانستند در برابر آنها دوام بیاورند و با شکست مواجه شدند اما نیروی مقاومت در جنگ سی و سه روزه پوزه دشمن را به خاک مالید.

سردار کرمی تصریح کرد: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی بعداز اجرای نقشه های بسیار ، به این فکر افتادند که  انسانهای بی محتوا و بی مغزی را به عنوان مسلمان معرفی کنند و اسلام هراسی وحشتناکی را در سر تا سر جهان به راه انداختند.

فرمانده دانشگاه امیرالمومنین (ع) گفت: داعش اسلام دروغین تفکر وزاییده فکر دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که با گفتن آیات الهی و ادکار نورانی هزاران نفر از انسانهای بیگناه را به خاک و خون کشیدند و با گفتن الله اکبر چه سرهایی که ازتن جدا نکردند و تلاش کردند اسلام را با این چهره به مردم جهان معرفی کنند.

سردار کرمی به نقش سردار سپهبد قاسم سلیمانی اشاره کرد و عنوان نمود: اما این شهید سرفراز اسلام توانست با تدبیر و اندیشه اسلامی نقشه شوم آنان را نقش برآب کند و منطقه را به هدف اصلی ‌که اتحاد کشورهای اسلامی و نابودی کفر و نفاق و شناساندن اسلام واقعی است تحقق بخشد.

وی درباره شجاعت حاج قاسم سلیمانی اظهارکرد: علت اصلی شجاعت این سردار رشید اسلام اخلاص و اتکای به خداوند بود؛ سردار سلیمانی با اتکای به خدا در مقابل دشمنان تکفیری ایستاد و با بهره گیری از کلام خدا در میدانی که عین غربت بود مقابله کرد و رضای خدا را بر هر مساله ای مقدم می شمرد.

فرمانده دانشگاه امیرالمومنین گفت: اگر امروزه جبهه های مقاومت یک جبهه متحد شده اند از اخلاص سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی است.

وی از خصوصیات شهید سردار رشید اسلام  به شب بیداریهای حاج قاسم  اشاره کردو افزود: شهید سلیمانی عقیده داشت اگر کار برای رضای خدا باشد نباید چیزی غیر از آن در ذهن انسان بیاید که اگر اینگونه شود ظلمت در قلب انسان ایجاد می شود و جایی که ظلمت بیاید نور می رود.

سردار کرمی خطاب به نوجوانان حاضر در همایش گفت : اگر می خواهید آینده روشنی داشته باشید از قرآن جدا نشوید و از همین لحظه اخلاص را سر لوحه کار خود قرار دهید.

وی توضیح داد: اسلام مبانی قوی و محکمی دارد که می توانیم فکر افراد جامعه را تقویت کنیم و محکم ترین و متقن ترین مبانی،  آیات الهی است که بارها انسان را به تفکر و تدبر توصیه کرده است و در مقابل دشمن در فضای مجازی متنهای ضعیفی ارائه می کند که افکار آحاد جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد و وظیفه همه مسئوولان انجام‌فعالیت بیشتر و پر محتواتر در این فضاست که از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است.

فرمانده دانشگاه امیرالمومنین (ع) در پایان خاطر نشان کرد: تمام ارزشها و آرمان های انقلاب پیش خواهد رفت و تمام نقشه های دشمنان به فضل الهی با بصیرت و بینش آحاد مردم جامعه و رهبری حکیم فرزانه انقلاب نقش برآب خواهد شد.

به گزارش موج، در این همایش از خانواده شهدای مدافع حرم شهیدان محسن حیدری و عبدالمهدی کاظمی و شهدای امنیت اسماعیل کرمی، ابراهیم براتی و یحیی براتی تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها