موج
کدخبر : ۳۱۵۸۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315888

معاون شهرداری قم:

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم گفت: مالکین وانت‌بارهای شهری برای جلوگیری از تبعات عدم ثبت‌نام و قطع سهمیه سوخت اقدام به اخذ پروانه اشتغال و فعالیت نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، عباس ذاکریان با اشاره به اینکه وانت بارهای شهرداری باید نسبت به ثبت نام و اخذ پروانه اشتغال و فعالیت اقدام کنند، اظهار کرد: برای افرادی که نسبت به ثبت نام اقدام نکنند تبعات بسیاری را ازجمله قطع سهمیه سوخت به همراه دارد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با تاکید بر اینکه پیگیری لازم برای اطلاع‌رسانی به ناوگان حمل و نقل شهری زیر مجموعه شهرداری قم و پیمانکاران انجام شده است، خاطرنشان کرد: مالکین این خودروها باید در اسرع وقت به سازمان تاکسیرانی شهرداری قم مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ذاکریان با بیان اینکه ثبت‌نام برای نصب تجهیزات گاز CNG نیز از طریق وبسایت Irngv.ir انجام می‌شود، افزود: بنابر اعلام سازمان شهرداری‌ها و مصوبه شورای اسلامی شهر بابت هر یک از پروانه‌های اشتغال و فعالیت خودروهای وانت‌بارهای بنزین سوز و دیزل تا ظرفیت 3 تن هر پروانه، مبلغ 550 هزار ریال و از 3.5 تن تا 6 تن هر پروانه مبلغ 700 هزار ریال باید به حساب سازمان تاکسیرانی واریز شود.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها