موج
کدخبر : ۳۱۵۸۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315815

معاون ارشاد مازندران خبر داد:

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران گفت: اولین نمایشگاه مطبوعات ، خبرگزاری ها و رسانه های غرب استان مازندران 15 الی 17 بهمن ماه سالجاری در شهرستان نوشهر برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، معصومه فرجی اظهار داشت: این نمایشگاه به همت انجمن صنفی خبرنگاران غرب استان مازندران و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدت سه روز در مجتمع بازار ساحلی شهرستان نوشهر از ساعت 13 الی 19 برگزار می گردد.

وی ادامه داد: شهرستان های غرب استان مازندران در حوزه رسانه از پتانسیل های خوبی برخوردار است و تعداد زیادی از رسانه های استان مازندران دفتر مرکزی آنها در شهرستانهای غرب استان می باشد.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران اذعان داشت: رسانه هایی که دفتر مرکزی آنها در شهرستانهای غرب استان مازندران بوده و رسانه هایی که در آن منطقه نماینده دارند می توانند تا ساعت 20 روز شنبه 12 بهمن به انجمن صنفی خبرنگاران غرب استان مازندران (09214232896) اعلام کنند.

فرجی تصریح کرد: در حاشیه برگزاری این نمایشگاه نشست های خبری با مسئولین و نشست پرسش و پاسخ پیرامون مسایل رسانه با حضور مسئولین مربوطه استانی برگزار می گردد.

وی گفت: به مناسبت شهادت سردار شهید سلیمانی در روز دوم برگزاری نمایشگاه مطبوعات روز چهارشنبه 16 بهمن 98 ساعت 15 همایش رسانه و آرمانهای شهید سلیمانی نیز برگزار می گردد.

فرجی اذعان داشت: در اختتامیه نمایشگاه مطبوعات غرب استان مازندران ، از سه غرفه برتر تجلیل خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها