موج
کدخبر : ۳۱۵۳۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315331

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، فردیس و اشتهارد اعلام کرد؛ هرگونه تبلیغات کاندیداها و کاربران فضای مجازی پیش از شروع تبلیغات قانونی، جرم محسوب شده و برابر قانون با آن برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، غفور قاسم پور در واکنش به آغاز تبلیغات زودهنگام داوطلبان و تخلفات محرز کاندیداها با تبلیغات سوء در فضاها و شبکه های مجازی گفت: اسامی قطعی 22 بهمن ماه اعلام خواهد شد و افراد تأیید صلاحیت شده از تاریخ 23 بهمن ماه بمدت 8 روز فرصت دارند تا تبلیغات قانونی داشته باشند.

وی براین اساس هرگونه تحرک و فعالیتی را تحت هر عنوانی در شبکه های مجازی تخلف و جرم دانست و تصریح کرد: طبق ماده 56 قانون انتخابات، فعالیت تبلیغاتی پیش از موعد قانونی ممنوع بوده و با متخلفین برابر قانون برخورد خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان کرج با بیان اینکه تحرکات مجازی دوسویه، جرم در جرم تلقی می شود؛ افزود: علاوه بر کاندیداها، کاربرانی که نسبت به بازنشر مطالب و تبلیغات غیرمجاز در فضای مجازی اقدام می کنند نیز مجرم تلقی می شوند .

وی در ادامه گفت : تبلیغات غیرمجاز در فضای مجازی حتی در صورت تأیید صلاحیت نیز تخلف است و با گزارش مستند و درج در پرونده، به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

قاسم پور گفت: تمامی فعالیت ها در فضای مجازی در جریان رصد و پایش لحظه ای است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها