موج
کدخبر : ۳۱۵۲۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315254

دانیال نظری اعلام کرد:

رئیس واحد متالورژی ثانویه فولاد مبارکه ازثبت 2 رکورد جدید در ناحیۀ فولادسازی و ریخته‌گری مداوم در شرکت فولاد مبارکه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، دانیال نظری بیان داشت: با تولید بیش از 73 هزار  و 508 تن تختال با سیکل گاز زدایی تحت خلأ در واحد RH ناحیۀ فولادسازی و ریخته‌گری مداوم، رکورد جدیدی در دی‌ماه سال جاری به ثبت رسید.

وی رکورد قبلی تولید در این واحد را به میزان 55 هزار و 283 تن و مربوط به شهریور ماه سال جاری دانست و گفت: واحد گاز زدایی (RH) به‌دلیل قرار گرفتن در سیکل تولید فولادهای ویژه از اهمیت بسزایی برخوردار است.

نظری از کاهش توقفات، افزایش عمر نسوز و برنامه‌ریزی مناسب و همچنین از تلاش مضاعف کارکنان ناحیۀ فولادسازی و ریخته‌گری مداوم به‌عنوان مهم‌ترین عوامل کسب این موفقیت نام برد و گفت: این رکورد نسبت ‌به میزان تولید قبل، 33 درصد افزایش در تولید فولادهای خاص را نشان می‌دهد.

به گزارش خبرنگار فولاد، کارکنان ناحیۀ فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه در همین ماه نیز به افتخار دیگری دست یافتند.

رئیس گروه فنی تولید ناحیۀ فولادسازی و ریخته‌گری مداوم در این خصوص گفت: در دی‌ماه همچنین رکورد تولید ماهانۀ فولاد مخصوص لوله‌های انتقال نفت و گازترش گریدAPI X60 نیز با تولید 43 هزار و 79 تن نسبت به رکورد قبلی که در آبان‌ماه و به میزان 21 هزار و 531 تن به ثبت رسیده بود، با  100 درصد رشد، بهبود یافت.

 محمدعلی شفیعی تصریح کرد: با توجه به بی‌نیاز شدن کشور از واردات این نوع فولاد ، این رکورد برای پروژه‌های نفت و گاز کشور و همچنین ذی‌نفعان فولاد مبارکه از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی ثبت این دو رکورد ارزشمند را مرهون تلاش مضاعف کارکنان سخت‌کوش ناحیه، مرکز نسوز، کنترل کیفی، برنامه‌ریزی تولید، متالورژی و روش‌های تولید، آزمایشگاه و سایر واحدهای پشتیبانی‌کننده دانست و صمیمانه از آن‌ها قدردانی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها