موج
کدخبر : ۳۱۴۹۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314933

استاندار یزد؛

استاندار یزدگفت: برای رفع مشکلات منطقه در حوزه های مختلف به ویژه در مورد دستگاه های زیرمجموعه قوه قضاییه باید اقدام ویژه بشود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد در دیدار  فرهیختگان، تولیدکنندگان و کارآفرینان استان با رییس قوه قضاییه اظهار داشت: امیدواریم قدم های اساسی برای رفع مشکلات منطقه در حوزه های مختلف به ویژه در مورد دستگاه های زیرمجموعه این قوه برداشته شود.

وی عنوان کرد: این نشست فرصتی برای بیان دغدغه های جمعی از نخبگان، فرهیختگان و کارآفرینانی است که موتور محرکه توسعه شهرها و روستاهای استان هستند.

وی افزود:توسعه استان یزد متکی بر نیروهای فرهنگی و اقتصادی توانمند، کارآمد و با تجربه بالاست، امیدواریم مسئولان قوای سه گانه کشور برای رفع مشکلات پیش روی منطقه اهتمام بیشتری داشته باشند.

طالبی بیان کرد: امیدواریم طرح دغدغه ها امکان فرصت بیشتری را برای اهتمام نظام برای مشکلات پیش روی جامعه فراهم کند.

استاندار یزد با اشاره به رویکرد حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی برای ارتباط رو در رو با توده شهروندان افزد: به طور قطع این رویکرد می تواند در رفع مشکلات فرهنگی و اقتصادی جامعه ما راهگشا باشد.

وی همچنین اظهارامیدواری کرد که با توجه به جایگاه رییس قوه قضاییه در نشست های سران قوای سه گانه کشور این امر بتواند به تقویت همدلی و هماهنگی بیشتر برای رفع مشکلات مردم  اثرگذار باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها