موج
کدخبر : ۳۱۴۸۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314807

سید مجید صدری:

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: اولویت مخابرات رضایتمندی مشتریان است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید مجید صدری اظهار کرد: در برنامه ریزی های توسعه شرکت مخابرات ایران و تسهیل خدمت رسانی به مردم باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی با ارائه گزارشی از وضعیت واگذاری سرویس های تجاری ، روند اداری، تجاری و مالی فرایند فروش و تحویل سرویس به مشتریان را مورد بررسی قرارداد.

صدری در این جلسه بر اهمیت رسیدگی به حقوق مشتریان و رفع مشکلات و موانع فنی و اداری موجود تاکید و مدیران منطقه تهران را به تلاش و نظارت بیشتر بر نحوه ارایه خدمت به مردم توصیه و جلب رضایت مشتریان را هدف نهایی مجموعه شرکت مخابرات ایران دانست.

وی با اشاره به اهمیت استان تهران به دلیل موقعیت جغرافیایی و اجتماعی، و پوشش جمعیتی بالا و برخورداری از امکانات فنی و ارتباطی بیشتر اظهار داشت: در برنامه ریزی های توسعه شرکت مخابرات ایران و تسهیل خدمت رسانی به مردم باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر تسهیل در فرآیند خدمت رسانی به مردم گفت: به منظور کنترل برنامه ها و نظارت بر اصلاح فرایندهای ارائه خدمات مختلف به شهروندان، در جلسات آینده مدیران مخابرات منطقه تهران نیز حضور خواهد داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها