موج
کدخبر : ۳۱۴۷۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314791

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد اصفهان خبر داد:

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد اصفهان از ارسال محموله یک میلیارد تومانی کمیته امداد اصفهان به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمیدرضا طاهری اظهار کرد: تا کنون بیش از یک میلیارد تومان از کمک های اهدایی مردم خیر استان اصفهان در قالب ۷ کامیون به مناطق سیل زده سیستان ارسال شده است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد از اولین روزهای وقوع سیل در مناطق جنوبی و جنوب شرقی کشور پایگاه های جمع آوری مشارکت های مردمی خود را در سراسر استان فعال کرد، یادآور شد: تا کنون بیش از یک میلیارد تومان از کمک های مردم نیکوکار استان به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اصفهان افزود: این میزان کمک در قالب ۷ کامیون شامل اقلام اهدایی مردم و همچنین کمک های خیران گرانقدر به مناطق هدف ارسال شده است.

طاهری با یادآوری اینکه جمع آوری کمک برای مردم سیل زده سیستان و بلوچستان کماکان ادامه خواهد داشت، خاطرنشان ساخت: مردم گرانقدر استان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه، واریز مستقیم به شماره کارت ۲۵۰۹-۰۰۰۰-۷۳۷۰-۶۰۶۳ و شماره حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران و مراجعه حضوری به دفاتر و مراکز نیکوکاری کمیته امداد در سراسر استان در این امر خداپسندانه سهیم شوند.

وی بهترین نوع کمک به مردم آسیب دیده از حوادث طبیعی را پرداخت های نقدی توصیف کرد و گفت: این کمک ها امکان هدایت بهتر جریان کمک رسانی و بهره مندی حداکثری مردم آسیب دیده را فراهم می کند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه هم استانی های عزیز ما در جریان سیلابهای بهار امسال با پرداخت بیش از ۱۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان وجه نقد و کالا در حمایت از هم وطنان خود سنگ تمام گذاشتند، گفت: میزان کمک هایی که برای ارسال به سیستان و بلوچستان تا کنون جمع شده نشانگر عزم جزم مردم اصفهان برای کمک به این هم وطنان آسیب دیده است و در این میان هیچ ملاحظه قومی و مذهبی در برابر سیل عواطف دینی و انسانی اصفهانی ها قرار نخواهد گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها