موج
کدخبر : ۳۱۴۴۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314425

هادی ابراهیمی تاکید کرد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای صیانت از سرمایه های انسانی و منابع مادی اجرای نظام نامه ایمنی در صنایع نفت استان ضرورت دارد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در نشست با مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس، بر آموزش ایمنی کارگران، استفاده از پیمانکاران دارای صلاحیت ایمنی و بکارگیری مسولان ایمنی دارای صلاحیت تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای صیانت از سرمایه های انسانی و منابع مادی اجرای نظام نامه ایمنی در صنایع نفت استان ضرورت دارد.

هاشم نامور مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس در ادامه با بیان اینکه تولید، ایجاد اشتغال، صیانت از نیروی کار و کاهش حوادث یکی از اولویت های مهم این شرکت است، گفت: این شرکت توجه به ایمنی و تاکید بر آموزش های تخصصی را همواره مورد توجه قرار داده است.    

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس افزود: فرهنگ ایمنی و بستر لازم برای اجرای صحیح اصول ایمنی در پالایشگاه نفت بندرعباس ایجاد شده و مسئولان مربوطه نظارت های مستمر و عالیه در این زمینه را انجام می دهند.

  در این نشست در خصوص صلاحیت ایمنی مسئولان ایمنی، آموزش های تخصصی کارگران جهت پیشگیری از حوادث احتمالی، انعقاد قرارداد با شرکت های دارای مجوز از وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی و امضای تفاهم نامه در خصوص بندهای مشترک نظام نامه ایمنی  در صنایع در راستای اجرای هر چه بهتر این نظام نامه بحث و تبادل نظر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها