موج
کدخبر : ۳۱۴۳۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314341

سرهنگ سلگی اعلام کرد:

فرمانده انتظامی شهرستان "ملایر" ، از کشف 3 دستگاه خودروی مسروقه و دستگیری یک سارق داخل خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ محمد باقر سلگی، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اعلام این خبر ، افزود: در راستای شناسایی و کشف خودروهای مسروقه، دو مرحله طرح عملیاتی توسط یگان های انتظامی شهرستان ملایر اجرا شد.

وی افزود: در این راستا، ماموران کلانتری 12 یک دستگاه خودروی سرقتی پراید در یک نقطه از حاشیه شهر، ماموران کلانتری 13 یک دستگاه خودروی سرقتی پراید هاچ بک را در یکی از خیابان های شهرستان و ماموران پاسگاه زند نیز در یکی از محورهای فرعی و روستایی یک دستگاه خودروی سواری پراید را که از اهواز به سرقت رفته بود را کشف کردند.

سرهنگ سلگی بیان کرد: در ادامه طرح نیز ماموران کلانتری 13 با شناسایی یک سارق محتویات داخل خودرو را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

ایت مقام انتظامی افزود: اقدامات قانونی برای تحویل خودروهای مسروقه به مالباختگان و همچنین تحویل سارق داخل خودرو به مرجع قضائی در دست اقدام قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر در خاتمه با تقدیر از همکاری دستگاه قضائی به منظور برخورد قاطعانه با مجرمان، از شهروندان درخواست کرد: هر گونه رفتار مشکوک را بلافاصله به مرکز فوریت های پلیس 110 در میان گذاشته و با تشدید اقدامات بازدارنده مانع ایجاد فرصتی برای ارتکاب جرم توسط افراد فرصت طلب شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها