موج
کدخبر : ۳۱۴۲۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314269

مظفرحمزه ئی خبر داد؛

معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شورا‌های حل اختلاف استان هرمزگان از مصالحه در دو پرونده اختلاف مالی در مجموع به ارزش هفت میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمگان، مظفر حمزه ئی معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شورا‌های حل اختلاف استان هرمزگان از مصالحه در دو پرونده اختلاف مالی در مجوع به ارزش هفت میلیارد ریال خبر داد و بیان کرد: این پرونده ها در شورای حل اختلاف روستای کرمون مطرح و با همت و تلاش اعضای این شورا اقدامات لازم برای اصلاح ذات البین طرفین انجام شد و ماحصل آن گذشت  طرفین از خواسته های خود و ایجاد صلح و سازش میان آنها بود.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس شورا‌های حل اختلاف استان هرمزگان در ادامه اظهار داشت: در یکی از این پرونده ها طرح خواسته 4 میلیارد ریالی از سوی خواهان موجب اختلاف هفت ساله بین دو خانواده ساکن روستای کرمون شده بود و در پرونده دیگر ، خواسته 3 میلیارد ریالی  به سه سال اختلاف میان طرفین منجر شد.

رئیس شورا‌های حل اختلاف استان هرمزگان  گفت: تحقق این اقدام در کنار دیگر پرونده‌های مصالحه از مهمترین دستاورد‌های این نهاد بوده که حاصل تلاش بی دریغ اعضا و کارکنان شورا‌های حل اختلاف استان است.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری  استان هرمزگان در  پایان ضمن قدردانی از  اهتمام اعضا و کارکنان شورا‌های حل اختلاف استان هرمزگان به منظور گسترش فرهنگ صلح و سازش خاطرنشان کرد: امروز جایگاه شورا‌های حل اختلاف در جامعه و در بین مردم به خوبی تبیین شده و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال پرونده‌های بیشتری را به سازش برسانیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها