موج
کدخبر : ۳۱۴۱۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-314175

استاندار کرمانشاه خواستار شد:

هوشنگ بازوند گفت: با توجه به برآوردی که صورت گرفته حدود 250 میلیارد تومان برای انجام کارهای باقی‌مانده آماده‌سازی مرز خسروی برای عبور زوار نیاز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد اربعین با تأکید بر لزوم اعتبار لازم برای آماده‌سازی هرچه بیشتر و بهتر مرز خسروی در اربعین سال آینده، ابراز داشت: مرز خسروی در اولین سال میزبانی زوار اربعین بنا بر اعلام مسئولین کشوری، سربلند بیرون آمد.

وی تصریح کرد: با توجه به برآوردی که صورت گرفته حدود 250 میلیارد تومان برای انجام کارهای باقی‌مانده در پایانه مرز خسروی نیاز است که در همین راستا درخواست اختصاص بودجه داده‌ایم که قرار است هفته آینده در صحن علنی مجلس طرح و در خصوص آن تصمیم‌گیری شد.

مدیریت ارشد استان ایجاد یک موکب ثابت و سرویس‌های بهداشتی ثابت در مرز یک ضرورت عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: برای ساماندهی مشکلات موجود برای زوار در منظریه عراق، باید ظرف 10 روز آینده فرماندار قصرشیرین و خانقین در این زمینه بحث و گفت‌وگو کرده و به یک جمع‌بندی برسند تا در مرحله بعد بتوانیم این جمع‌بندی را با همکاری استاندار دیاله به یک تفاهم‌نامه تبدیل کنیم.

وی عامل اصلی بازگشایی مرز خسروی برای تردد زوار در اربعین بعد از هفت سال را حاصل همت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزم شهیدش ابومهدی المهندس عنوان کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها