موج

بسیج شستا همزمان با ارسال کاروان کمک‌های اهدایی شستا به هموطنان سیل‌زده در سیستان وبلوچستان امدادرسانی و توزیع اقلام مورد نیاز در میان سیل زدگان درسیستان و بلوچستان را آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کارکنان بسیجی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی ( شستا ) و شرکت‌های تابعه به دنبال دستور رهبر معظم انقلاب و تاکیدات ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل شستا ، کار توزیع اقلام میان هوطنان سیل زده درسیستان و بلوچستان  را با سرعت آغاز کردند.

 بر اساس اعلام ستاد کمک رسانی شستا، کاروان‌های اهدایی این شرکت به مناطق آسیب‌دیده تحت عنوان کاروان همدلی و با ظرفیت حدود 100 کامیون از شرکت‌های مختلف زیرمجموعه به مناطق سیل‌زده اعزام می‌شوند.

 شایان ذکر است؛ براساس تصمیم  ستاد کمک‌رسانی شستا، هلدینگ دارویی تأمین، داروهای موردنیاز برای ارسال به مراکز درمانی محل بحران را بدون درنظر گرفتن محدودیت‌های بدهی‌های قبلی، تأمین و ارسال خواهد کرد.

 از ظرفیت حمل و نقل شرکت بارز ترابر و حمل و نقل آبادان برای انتقال کمک‌ها به مناطق سیل‌زده بهره‌برداری خواهد شد و شرکت لوازم خانگی پارس نیز تعدادی لوازم خانگی را در اختیار ستاد مدیریت بحران استان قرار خواهد داد.

 مرحله اول کمک رسانی ذوب آهن به مناطق سیل زده

 مرحله اول کمک رسانی ذوب آهن اصفهان به هموطنان سیل‌زده در سیستان وبلوچستان با اعزام گروه جهادی فولادمردان این شرکت آغاز شد.

ذوب آهن اصفهان در راستای مسئولیت های اجتماعی خود همچون گذشته اقدامات مختلفی را برای یاری به مردم سیل زده  آغاز کرده است.

در مرحله اول این امداد رسانی ها گروه جهادی ذوب آهن اصفهان با تجهیزات لازم به مناطق سیل‌زده در سیستان و بلوچستان اعزام شدند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها