موج

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از پرداخت بیش از 19 میلیارد تومان وام قرض الحسنه در ۹ ماهه امسال به مددجویان کمیته امداد در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا متین پور گفت: کمیته امداد استان اصفهان ۱۹ میلیارد و ۵۸۶ میلیون تومان وام قرض الحسنه کارگشایی به ۵۴۲۹ خانوار نیازمند در 9 ماهه سال جاری دراصفهان پرداخت کرده است.

وی با بیان اینکه وام کارگشایی برای رفع احتیاجات ضروری و حل مشکلات فوری مددجویان پرداخت می شود، گفت: در ۹ ماهه سال ۹۸ بیش از ۱۹ میلیارد و ۵۸۶ میلیون تومان در این زمینه به ۵۴۲۹خانوار تحت حمایت این نهاد در سراسر استان پرداخت شد.

متین پور با اشاره به نحوه پرداخت وام کارگشایی گفت: با بررسی کارشناسان این نهاد و بر اساس شرایط مددجو تا سقف پنج میلیون تومان وام کارگشایی در اقساط بلندمدت و بدون سود پرداخت می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان تاکید کرد: این وام ها جدای از وام های اشتغال و همچنین تسهیلاتی است که در زمینه مسکن در اختیار خانوارهای تحت حمایت واجد شرایط قرار می گیرد و هدف اصلی از پرداخت آن ها کمک به تامین پاره ای از نیازهای ضروری مددجویان است.

وی بابیان اینکه تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی از طریق صندوق امداد ولایت به مددجویان پرداخت می‌شود، گفت: این صندوق قرض الحسنه متعلق به این نهاد است و زیر نظر و تحت اشراف بانک مرکزی فعالیت می کند و مردم نیکوکار و خیران گران‌قدر اصفهانی می‌توانند با افتتاح حساب سپرده قرض‌الحسنه در این صندوق ضمن استفاده از کلیه خدمات پولی و بانکی، در مسیر حمایت از همشهریان نیازمند خود، یاری‌رسان کمیته امداد باشند.

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان گفت: باجه های صندوق قرض الحسنه در تمام دفاتر کمیته امداد در سراسر استان فعال و آماده ارائه خدمات به مددجویان و همشهریان گرانقدر هستند. همچنین شعبه استان اصفهان این صندوق در میدان انقلاب اسلامی، ابتدای خیابان عباس آباد واقع شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها