موج

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز:

هر مدیری باید بر اساس شرح وظایف خود به صورت دقیق و منظم ضمن اشراف بر قوانین نسبت به تحقق اهداف کمیسیون کالا و ارز اقدام کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز  در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان که با حضور اعضای کمیسیون برگزار شد گفت : هر کالای بدون شناسه‌ای قاچاق محسوب می‌شود و انبارها و فروشندگان کالا  باید برای عرضه کالاهای خود در سطح بازار شناسه تهیه کنند تا مشمول تعریف کالای قاچاق نشوند.

نورمحمد فردی اظهار داشت: هر مدیری باید بر اساس شرح وظایف خود به صورت دقیق و منظم ضمن اشراف بر قوانین نسبت به تحقق اهداف کمیسیون کالا و ارز اقدام کند.

وی با تاکید بر اینکه قانون وظایف اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به‌صورت شفاف و واضح بیان کرده است، گفت:برخی از مدیران البرز به قوانین حاکم بر مسئولیت خود واقف نیستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز   با بیان اینکه در حال حاضر در سطح استان البرز 22 هزار انبار کالا وجود دارد،بیان کرد: این تعداد انبار  باید از سوی مراجع ذیربط به دقت و درستی رصد شده و اطلاعات کالاهای آن پایش و نظارت شود.

فردی با بیان اینکه مدیران باید دقت داشته باشند نقش ماشین امضا را ایفا نکنند،عنوان کرد: مدیریت به تدبیر و تدبر و قدرت تحلیل موضوعات مختلف نیاز دارد.

وی متذکر شد: متاسفانه برخی از مدیران به قوانین حاکم بر مسئولیت خود واقف نیستند و گاهی با بی توجهی و عدم اتخاذ تدابیر مناسب برای گره گشایی از کار مردم علاوه بر بروز تخلفات زمینه نارضایتی را فراهم می‌کنند.

فردی خاطر نشان کرد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از سال 79 تاکنون هر سال را تحت عنوانی مشخصی نامگذاری کرده اند که همواره ریشه مشترک بین آنان توجه به مسائل اقتصادی کشور بوده است که باید در برنامه‌ریزی‌ها، تصمیم سازی‌ها و تصمیم گیری‌ها به دقت مورد توجه قرار گیرد تا ماحصل آن بهبود وضعیت اقتصادی مردم باشد.

وی ادامه داد: استان البرز با وجود 12 شهرک صنعتی فعال و 3500 واحد صنعتی، 4 درصد از صنایع کشور را در خود جای داده است که در نوع خود ظرفیت بسیار مناسبی در جهت رونق تولید و بهبود وضعیت اقتصادی استان به شمار می‌رود و باید به درستی از این ظرفیت در استان استفاده شود.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز  با تاکید بر اینکه مدیر باید در حیطه وظایف و اختیارات خود مسئول و پاسخگو باشد، گفت: برگزاری مرتب جلسات، تسلط بر دستور کار و اشراف بر قوانین در کنار پیگیری مصوبات جلسات قبل از جمله شاخص‌های ارزیابی مسئولان به شمار می رود که انتظار می‌رود از سوی مدیران و مسئولان استانی بیش از گذشته مورد توجه و دقت نظر قرار گیرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها