موج

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی :

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی مازندران گفت: صندوق فقط می‌تواند به سهامداران و تشکل‌ها تسهیلات دهد و حداقل تسهیلات آن ۱۰۰ میلیون تومان و حداکثر تسهیلات نیز هشت میلیارد تومان بود که به اتحادیه‌های کشاورزی داده شده است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، نورالدین پناهی در نشست با خبرنگاران در استان مازندران اظهار داشت: تاکنون ۷۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به تشکل های مختلف حوزه کشاورزی در استان پرداخت شده است.

وی ادامه داد: اتحادیه باغداران شبکه خرید را در استان ساماندهی کردند و صندوق می‌تواند از طریق اتحادیه‌ها و متولیان به این شبکه در قالب تسهیلات قرض الحسنه و کم بهره، تزریق مالی داشته باشد.

پناهی بیان داشت: مازندران به عنوان قطب خرید میوه‌های شب عید است و علمی کردن تولید هدف اصلی صندوق حمایت از توسعه کشاورزی است وبرای آن تلاش می‌کند.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه کشاورزی مازندران بیان داشت: حمایت از کشاورزی از اصلاح آب و خاک، واریته ها و غیره در الویت است و در ۱۶ سال گذشته ۴۹ مجمع صندوق برگزار شده است وآخرین مجمع صندوق مازندران با حضور ۹۸ درصد سهامداران برگزار شده است.

وی یادآور شد: صندوق در بخش‌های مختلف، عاملیت جهاد کشاورزی را انجام داده است و توسعه شیوه‌های نوین آبیاری قطره‌ای از فعالیت‌های بزرگ صندوق به شمار می‌رود.

پناهی افزود: تاکنون ۱۰ هزار بهره برداری از کمک‌های بلاعوض صندوق بهره مند شدند و این صندوق یکی از پویاترین صندوق‌های حمایت از بخش کشاورزی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها