موج

استاندار کرمانشاه ابلاغ کرد؛

در پی وقوع سیل در سیستان و بلوچستان، استاندار کرمانشاه در بخشنامه‌ای به کلیه دستگاه‌های اجرایی استان تأکید کرد با تجمیع امکانات و ظرفیت‌های موجود برای کمک و امدادرسانی به مردم مناطق سیل‌زده سریعاً اقدام شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، در بخشنامه استاندار کرمانشاه در جهت کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان خطاب به دستگاه‌های اجرایی استان آمده است: "در اجرای پیام مقام معظم رهبری و در پی مشکلات ناشی از بارندگی‌های شدید و وقوع سیل در سیستان و بلوچستان و جنوب شرق کشور و ضرورت کمک برای کاهش خسارات و نیز تأکید رئیس‌جمهور لازم است در اسرع وقت اقداماتی به شرح زیر انجام پذیرد:

۱. کلیه دستگاه‌های اجرایی و نیروهای نظامی و انتظامی، نهادهای عمومی دولتی و غیردولتی ضمن تماس فوری با مسئولان هم‌طراز در استان‌های سیل‌زده و اطلاع از نیازمندی‌ها بلافاصله امکانات، نیروی انسانی و تجهیزات متناسب را پس از کسب هماهنگی اعزام و توان خود را در کاهش آسیب و کمک به نیازمندان به‌کارگیرند.

2. جمعیت هلال‌احمر استان سریعاً نسبت به جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردمی در استان اقدام نماید.

یقیناً مردم شرافتمند، غیور و همیشه در صحنه استان این بار هم در این عزم ملی برای کمک به همنوعان خود در یاری رسانی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان، حماسه‌ای خداپسندانه و انسان دوستانه رقم خواهند زد که نزد پروردگار بدون اجر نخواهد ماند."

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها