موج

محمودرضا عراقی:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان با بیان اینکه همدان پتانسیل شهر گردشگری و کسب درامد از این راستا را دارد افزود: امروز تمام دغدغه استان جذب سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری و حمایت بخش خصوصی از صنایع‌دستی و گردشگری استان است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، محمودرضا عراقی ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان با بیان اینکه  استان همدان پتانسیل آن را دارد که اقتصاد خود را بر پایه گردشگری گذاشته و شرایط مالی استان را با خدمات گردشگری متحول کند. گفت: رویدادهای زیادی در حوزه گردشگری در استان همدان به وقوع پیوسته است

محمودرضا عراقی با ابرازتأسف و همدردی با خانواده‌های جانباختگان هواپیمای اوکراینی، اظهار کرد: در تاریخ ایران غم، اندوه و امید باهم بوده و در هر زمان مقابله با استکبار جهانی هدف اصلی ملت بوده است.

وی با بیان اینکه، اداره کل میراث فرهنگی استان حامی بخش خصوصی است، گفت: امروز تمام دغدغه استان جذب سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری و حمایت بخش خصوصی از صنایع‌دستی و گردشگری استان است.

عراقی در ادامه تصریح کرد: در سال‌های اخیر برای شناساندن همدان اتفاقات بسیاری صورت گرفته است اما باید بسترسازی لازم برای اخلاق حرفه‌ای را سرلوحه کار خود کرده تا به اعتلای جامعه و عدالت اجتماعی موردنظر برسیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان یادآور شد: رمز پایداری بخش خصوصی به سود رساندن اقداماتی است که در حال انجام است.

وی درباره برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری در تهران گفت: ما اصلاً تمایلی به واگذاری غرفه‌ها به دستگاه‌های دولتی نداشته و نظر به همکاری بیش‌ازپیش با بخش خصوصی در برگزاری این دسته از برنامه‌ها داریم.

عراقی هدف از شرکت در نمایشگاه صنایع‌دستی، گردشگری را جذب مشتری و سودآوری برای استان دانست و خاطرنشان کرد: اگر در حال حاضر دولت دخالتی در برگزاری نمایشگاه دارد به علت عدم همکاری بخش خصوصی بوده ضمن اینکه بخش خصوصی نیز تاکنون اقدامی انجام نداده است.

وی با تأکید بر اینکه اداره کل میراث فرهنگی استان رقیب بخش خصوصی نبوده و همه سیاست‌های این سازمان در حمایت از خصوصی‌سازی است، اظهار کرد: اداره کل میراث فرهنگی مسئول ارائه راهبرد و مسیر به بخش خصوصی بوده و وظیفه‌ای جز حمایت ندارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان در پایان ورود بخش خصوصی به بحث گردشگری را عامل سودآوری در استان دانست و گفت: تمام دغدغه امروز استان ورود گردشگر و استفاده‌های ظرفیت‌های استان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها