موج

بنا به اعلام اداره‌کل آموزش و پرورش استان یزد به علت بارش برف و باران و لغزندگی معابر، مدارس نیر، زردین، بنادکوک، سخوید،کهدوئیه، گاریزات و شهر تفت در تمامی مقاطع فردا یکشنبه تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، بنا به اعلام اداره‌کل آموزش و پرورش استان یزد به علت بارش برف و باران و لغزندگی معابر، مدارس نیر، زردین، بنادکوک، سخوید، کهدوئیه، گاریزات و شهر تفت، دهستان شیرکوه، روستاهای ده بالا و طزرجان، نصرآباد،دهشیر، علی‌آباد،سانیج و اسلامیه در تمامی مقاطع فردا یکشنبه تعطیل است.

همچنین مدارس شهرستان میبد شامل شهر ندوشن و روستاهای صدرآباد،سورک، هفتهر ،نیوک و درین در همه مقاطع، شهرستان اردکان شامل بخش‌های کوهستانی عقدا و بخش خرانق در مراکز پیش دبستانی و ابتدایی و شهرستان بافق همه مراکز پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل است.

به گزارش این اداره کل در شهرستان بهاباد مدارس بخش‌مرکزی و آسفیج و شهر بهاباد در همه مقاطع، شهرستان خاتم شامل مدارس شهر هرات،دهستان چاهک و فتح‌آباد در مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی و منطقه مروست در روستاهای توتک،کرخنگان، چنارناز همه مقاطع و مراکز پیش دبستانی در بخش مروست تعطیل می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها