موج

24 تا 27 دی‌ماه؛

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی روزهای 24 تا 27 دی‌ماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان میزبان 95 شرکت از هشت استان تهران، اصفهان، البرز، چهارمحال و بختیاری، زنجان، فارس، قزوین و قم خواهد بود.

بسیاری از شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه تولیدکننده و واردکننده سیستم‌های تهویه مطبوع و رادیاتورهای پانلی، تاسیسات صنعتی ساختمان، انواع تجهیزات ساختمان، دستگاه‌های تصفیه آب و پمپ‌های آب و لوله و اتصالات هستند که به ارائه توانمندی‌ها، محصولات، کالاها و خدمات خود می‌پردازند.

همچنین یک شرکت از کشور چین در این نمایشگاه حضور یافته است.

بر اساس آمار مقایسه‌ای موجود، نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان در سال جاری 35 درصد از نظر تعداد مشارکت‌کنندگان و 52 درصد از نظر مساحت تحت پوشش نسبت به دوره قبل برتری خواهد داشت.

نمایشگاه سال گذشته در 4500 مترمربع برگزار شد که این میزان در سال جاری به بیش از 9 هزار مترمربع رسیده است؛ همچنین سال گذشته 70 مشارکت‌کننده در نمایشگاه حاضر بودند که این میزان در سال جاری به 95 مشارکت‌کننده افزایش یافته است.

نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی در اصفهان 24 تا 27 دی‌ماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان برگزار می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها